Проекти – 2017

Конкурс проводиться ГО «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» в рамках «Програми розвитку громад» у співпраці з ГО «Фонд сталого розвитку «Стара Волинь».

ДЕ ПРОВОДИТЬСЯ: на території Полонського, Славутського та Шепетівського районів Хмельницької області.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ:  фізичні особи, які мають намір реалізувати свою ідею, направлену на сталий розвиток громад в регіоні.

МЕТА КОНКУРСУ: підвищити спроможність активних громадян ефективно використовувати місцеві ресурси задля сталого розвитку місцевих громад шляхом формування 5-ти кореневих груп місцевого розвитку, які на 5-ти одноденних семінарах отримають навик планування та реалізації мікропроектів.

На реалізацію найкращих мікропроектів, напрацьованих в рамках цих навчань, Громадською організацією «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» передбачено 1 000 000 гривен.

ЕТАПИ КОНКУРСУ:

Етап 0 – березень 2017 – відбір та підготовка команди тренерів для організації навчання;

Етап 1 – квітень 2017 – інформаційні зустрічі про проведення конкурсу у Полонному, Славуті, Шепетівці;

Етап 2 – травень-червень 2017 – проведення 25 тренінгів та відбір проектних пропозицій у Ганнополі, Грицеві, Полонному, Славуті та Шепетівці;

Етап 3 – липень-листопад 2017 – реалізація мікропроектів;

Етап 4 – вересень-грудень 2017 – звітування за результатами реалізації мікропроектів.  

Звітування за результатами реалізації мікропроектів – місяць після закінчення проекту, але не пізніше 31 грудня 2017 року.

ЯК УСЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ: протягом двох місяців (травень-червень) відібрані та підготовлені тренери організують навчання. Протягом 4 тренінгів, які проходитимуть у Ганнополі, Грицеві, Славуті, Полонному та Шепетівці учасники сформують бачення сталого розвитку своєї локації, оцінять доступні для команди мікропроекту ресурси та спланують процес вирішення нагальних проблем.

Після четвертого тренінгу учасники конкурсу, які виконали вимоги, протягом трьох календарних днів присилають на електронну адресу solidarnist.gromad@gmail.com електронну форму проектної-заявка-Третього-конкурсу-мікрогрантів (завантажити тут), заповнену українською мовою. У темі листа зазначити місце проходження тренінгів та назву проекту.

У разі неотримання протягом 24 годин електронного листа-відповіді з підтвердженням прохання уточнити інформацію за тел. 067 370 73 98.

Заявки, що надійдуть пізніше зазначеного терміну, розглядатись не будуть.

На п’ятому тренінгу учасники конкурсу презентуватимуть свої проекти перед грантовим комітетом. Основною умовою допуску до презентації проекту є участь 3 учасниками команди мікропроекту як мінімум у 4 тренінгах з 5. У грантовий комітет увійдуть лідери усіх проектів, які виконали вимоги конкурсу.

ВАЖЛИВО! Сума очікуваного мікрогранту від ГО «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» становитиме не більше 20 тисяч гривень на один проект.

В межах Третього конкурсу мікргрантів НЕ фінансуються:

  • заробітна плата та винагороди;
  • відрядження та проживання.

 

Конкурс індивідуальних грантів «Стипендія від Мацоли»

Хто може отримати?

  • творчі колективи;
  • обдаровані діти та молодь;
  • громадські активісти, що реалізовують екологічні ідеї;
  • особи, що підтримують людей з особливими потребами;
  • ініціативні групи позашкільних навчальних закладів (гуртків, груп за інтересами);
  • спортивних команд тощо сіл, селищ та міст

Розмір індивідуального гранту – до 2 тис. грн. Для отримання індивідуального гранту достатньо написати лист довільної форми з поясненням на що саме Укрпозика і чому це важливо.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини