Поділитись:

У ВЕЛИКІЙ БЕРЕЗНІЙ ПРОЙШОВ ЧЕРГОВИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ВІД РОМАНА МАЦОЛИ

За сприяння народного депутата України Романа Мацоли 10 листопада відбувся безкоштовний медичний огляд мешканців Великої Березної, Варварівки, Дубового Гаю, Радісного, Новоселиці, Адамова та Новолабуні. 

Детальніше
Поділитись:

ЗАВДЯКИ РОМАНУ МАЦОЛІ СЛАВУТСЬКІ ШКОЛИ РЕГУЛЯРНО ОТРИМУЮТЬ ДОДАТКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ФІНАНСУВАННЯ

Нещодавно, під час візиту до Славути, народний депутат України Роман Мацола відвідав НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5. Разом з керівництвом міста Роман Миколайович поспілкувався з педагогами та учнями школи, оглянув навчальні класи, ознайомився зі змінами, які відбулися у зв`язку зі стартом цього року «Нової української школи».

Детальніше
Поділитись:

Коментар Романа Мацоли щодо санкційного списку країни-агресора

Сьогодні мене та ще 321 громадянина України офіційно вписали у список осіб, які підпадають під санкції країни-агресора.   Для мене – це визнання. Визнання тієї роботи, яку спільно з Президентом України Петром Порошенком та Урядом робить коаліція у Верховній Раді для перемоги України у цій неоголошеній війні. Так звані «санкції» – це відповідь на мою […]

Детальніше
Поділитись:

ЗАВДЯКИ РОМАНУ МАЦОЛІ СЛАВУТСЬКІ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ КОМП`ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ

Днями народний депутат України Роман Мацола відвідав Славутську загальноосвітню школу №6. Директор Людмила Миколаївна Кондратьєва показала народному депутату початкову школу, класи, медіатеку та комп`ютерну техніку.

Детальніше
Поділитись:

ПРИВІТАННЯ РОМАНА МАЦОЛИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, добровольці, волонтери, чоловіки та жінки, які щодня, ризикуючи своїм життям, наближають нашу перемогу! У цей святковий день бажаю вам міцного здоров`я, щастя, душевного спокою, родинного затишку та добробуту. І хай захищає вас під своїм Покровом Пресвята Богородиця!

Детальніше