Поділитись:

Роман Мацола отримав у ЦВК посвідчення кандидата

Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення – ретельно все зважував. Втім з кожною зустріччю з мешканцями міст, селищ й сіл Полонського, Славутського та Шепетівського районів це рішення ставало приймати все легше. Дякую всім за підтримку! Переконаний, з вашою допомогою ми зможемо продовжити робити зміни!

Детальніше
Поділитись:

РОМАН МАЦОЛА ВРУЧИВ ГРАМОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного працівника. З цієї нагоди під час урочистостей нагороджували найкращих лікарів, фельдшерів, медичних сестер, санітарів… Приємну місію мав і народний депутат України Роман Мацола. Він вручив медичним колективам міст і районів грамоти Верховної Ради України.

Детальніше
Поділитись:

Шановні медичні працівники!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, добробуту, щастя та миру! Хай ваша турбота про здоров’я українців, професіоналізм та чуйність до пацієнтів повернуться до вас сторицею! Ваш народний депутат України РОМАН МАЦОЛА

Детальніше
Поділитись:

У ШЕПЕТІВЦІ НА ДЕНЬ МІСТА ВИСТУПАВ «СКАЙ»

Роман Мацола подарував шепетівчанам виступ відомого українського гурту

Детальніше
Поділитись:

РОМАН МАЦОЛА ВІДВІДАВ ШКОЛИ ШЕПЕТІВКИ

Минулого тижня народний депутат України Роман Мацола завітав до кожного з 10 навчальних закладів Шепетівки. Під час візитів народний обранець поспілкувався зі старшокласниками та педагогічними колективами.

Детальніше