Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАН МАЦОЛА ЗУСТРІВСЯ З МЕШКАНЦЯМИ МАЛОГО СКНИТА, ПОНОРИ ТА ХОНЯКОВА

3 вересня народний депутат України Роман Мацола відвідав села Ганнопільської ОТГ. У Малому Скниті разом з громадою Роман Миколайович обговорив проблеми села та послухав думку людей, щодо вже прийнятих законів та тих, які лише зареєстровані у Верховній Раді.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАН МАЦОЛА ПРИВІТАВ ОСВІТЯН ПОЛОНСЬКОЇ ТА ПОНІНКІВСЬКОЇ ОТГ

Напередодні Дня знань народний депутат України Роман Мацола взяв участь у серпневій конференції педагогічних працівників Полонської ОТГ. Під час свого виступу народний обранець подякував усім присутнім за ту роботу, яку вони щоденно роблять задля виховання нового покоління українців. Усім працівникам освіти Роман Мацола побажав вдалого навчального року, слухняних учнів, наснаги та міцного здоров`я.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАНА МАЦОЛУ ЗАНЕСЕНО ДО КНИГИ ПОШАНИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідне розпорядження видав голова районної ради 16 серпня 2018 року. А напередодні, під час зустрічі, Петро Дзяворук та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов привітали Романа Мацолу з цією знаковою датою та вручили посвідчення про занесення до Книги Пошани за вагомі особисті заслуги перед районом.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАН МАЦОЛА: «НОВІ АМБУЛАТОРІЇ – КРОК ДО НАДАННЯ ЯКІСНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ»

Міністерство регіонального будівництва та розвитку затвердило перелік 310 сучасних амбулаторій, які у 2018 році збудують в селах України. Зокрема, на Шепетівщині та Полонщині вже до кінця року повинні з`явитися по 2 нові амбулаторій – в Судилкові, Корчику та Великій Березні, Котелянці.  

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СІЛ ПОЛОНСЬКОЇ ОТГ

21 липня, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, вузькопрофільні лікарі з міста Рівного завітали до Великих Каленич Полонського району. За день медики-волонтери БФ «Сприяння розвитку медицини» провели у селі понад 800 оглядів.

Детальніше