Поділитись:
  • FacebookVK

БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СІЛ ПОЛОНСЬКОЇ ОТГ

21 липня, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, вузькопрофільні лікарі з міста Рівного завітали до Великих Каленич Полонського району. За день медики-волонтери БФ «Сприяння розвитку медицини» провели у селі понад 800 оглядів.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАН МАЦОЛА ПРИВІЗ У ШЕПЕТІВКУ ОКУЛІСТІВ З КИЄВА

У суботу, 14 липня, у восьмій школі не було де яблуку впасти. Сотні шепетівчан прийшли перевірили свій зір, очний тиск та очне дно. Лікарі-офтальмологи зі столичних лікарень приїхали до Шепетівки в рамках благодійного проекту «Дивитися та бачити».

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КРУПЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Близько двох тисяч мешканців Славутського району скористалися можливістю безкоштовно перевірити своє здоров`я. За півроку лікарі-волонтери, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, провели медогляди у Берездівській, Ганнопільській громадах, у селах Славутського району та власне у Славуті. Цього тижня лікарі БФ «Сприяння розвитку медицини» завітали до Крупецької ОТГ.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

У СЛАВУТСЬКІ ШКОЛИ ЗАКУПЛЕНО ІГРОВІ ТА СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

4 червня під час роботи в окрузі народний депутат України Роман Мацола побував на відкритті дитячих спортивних та ігрових майданчиків у школі №4 та школі-ліцеї «Успіх» міста Славути. Реалізація цього проекту стала можливою завдяки співпраці народного депутата України, Славутської міської ради, педагогічних та батьківських колективів зазначених закладів.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ`Я

Днями, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, в Городищі Судилківської ОТГ відбувся безкоштовний медогляд. Вузькопрофільні лікарі з Рівного, Славути, Шепетівки та Полонного за день провели понад 600 прийомів.

Детальніше