Поділитись:

РОМАН МАЦОЛА ПІДТРИМУЄ ТВОРЧИЙ РОЗВИТОК ШЕПЕТІВЧАН

“Важливо не просто реалізувати проект і поставити “галочку”, що нарешті зробили. Цінно, коли досягнуті результати ще довгі роки приносять користь”, – зауважив під час візиту до Шепетівського міського будинку культури народний депутат України Роман Мацола.

Детальніше
Поділитись:

У НОВОСЕЛИЦЬКІЙ ШКОЛІ СТВОРИЛИ ВЛАСНУ ХОРЕОГРАФІЧНУ ЗАЛУ

  Завдяки гранту від Романа Мацоли вдалося реалізувати мрію   У Новоселицькій опорній школі навчається 314 учнів. Але здобувають знання не лише тутешні мешканці, сюди з’їжджаються учні з різних навколишніх сіл. “Особливістю школи є всебічна підтримка творчих сторін наших вихованців. Тому досить тривалий час ми мріяли про хореографічну залу. Приміщення для цього було, проте для […]

Детальніше
Поділитись:

КОЛИ НЕ ВИ ДО ЛІКАРЯ, А ЛІКАР ДО ВАС

  Завдяки Роману Мацолі у Манятині провели безкоштовний медогляд   Уже вкотре на Славутчині провели акцію з безкоштовного медичного огляду. Минулої суботи у Манятині можна було обстежитися та отримати консультації від лікарів: терапевта, кардіолога, окуліста, мануального терапевта, гінеколога, невропатолога, хірурга та ЛОРа.

Детальніше
Поділитись:

У ШЕПЕТІВСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ШКОЛІ ОНОВИЛИ КАБІНЕТ

Завдяки гранту від Романа Мацоли створили мультимедійний клас. Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу. Такою є ціль проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО “Інститут солідарності Романа Мацоли”. 

Детальніше
Поділитись:

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

У ці святкові – новорічно-різдвяні дні – хочу привітати кожного з Вас! Побажати Вам та вашим рідним міцного здоров’я, достатку, щастя та миру! Хай 2019 рік буде для Вас вдалішим за усі попередні. Хай він стане роком стабільності, спокою та процвітання. Вірю, що новонароджений Ісус та Діва Марія оберігатимуть кожного українця та всю Україну!

Детальніше