Поділитись:
  • FacebookVK

У СЛАВУТСЬКІ ШКОЛИ ЗАКУПЛЕНО ІГРОВІ ТА СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

4 червня під час роботи в окрузі народний депутат України Роман Мацола побував на відкритті дитячих спортивних та ігрових майданчиків у школі №4 та школі-ліцеї «Успіх» міста Славути. Реалізація цього проекту стала можливою завдяки співпраці народного депутата України, Славутської міської ради, педагогічних та батьківських колективів зазначених закладів.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ`Я

Днями, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, в Городищі Судилківської ОТГ відбувся безкоштовний медогляд. Вузькопрофільні лікарі з Рівного, Славути, Шепетівки та Полонного за день провели понад 600 прийомів.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

У СЛАВУТІ ПІСЛЯ РЕМОНТУ ВІДКРИЛИ РАЙОННУ БІБЛІОТЕКУ

За сприяння народного депутата Романа Мацоли минулого року на ремонт приміщення з державного бюджету було виділено 1 300 000 гривень. За ці гроші замінено вікна та двері установи, влаштовано систему водовідведення, відремонтовано приміщення. Дофінансовано ремонт та закуплено нові меблі за кошти з районного бюджету. Також в рамках Третього конкурсу мікрогрантів від ГО «Інститут  солідарності громад Романа […]

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАН МАЦОЛА ПЕРЕДАВ ЛІКАРНЯМ МАТРАЦИ ТА ЛІКИ

Благодійний фонд «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» передав районним лікарням та Центрам первинної медико-санітарної допомоги Шепетівського, Славутського та Полонського районів благодійну допомогу. Медичні заклади отримали 233 ортопедичні матраци, 277 ковд та понад 1600 упаковок ліків.

Детальніше
Поділитись:
  • FacebookVK

РОМАН МАЦОЛА ПРИВІЗ В КУСТІВЦІ МЕДИКІВ-ВОЛОНТЕРІВ

21 квітня, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, до Кустівців Полонського району завітали 17 профільних лікарів. Зокрема: терапевт, педіатр, кардіолог, окуліст, отоларинголог, мануальний терапевт, гінеколог, невропатолог, дерматолог, хірург, ендокринолог. За день медики провели у селі понад вісімсот оглядів.

Детальніше