Поділитись:

МЕШКАНЦІ ПОНІНКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ БЕЗКОШТОВНО ПРОЙШЛИ МЕДОГЛЯД

За ініціативи Романа Мацоли у селі Буртин провели медичну акцію. Минулої суботи у селі Буртин Понінківської громади провели акцію з безкоштовного медичного огляду. Усі бажаючі могли обстежитися та отримати консультації від вузькопрофільних лікарів: терапевта, ендокринолога, кардіолога, окуліста, мануального терапевта, дерматолога, гінеколога, невропатолога, хірурга та ЛОРа.

Детальніше
Поділитись:

ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ ШЕПЕТІВЧАН МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОЗДОРОВЛЮВАТИСЯ

Завдяки Роману Мацолі у Шепетівському терцентрі з’явилися соляна кімната, спорткомплекс та гідромасажний кабінет. У Шепетівському територіальному центрі відбулося офіційне відкриття кімнат з новими послугами для оздоровлення та профілактики людей з особливими потребами, пенсіонерів, учасників бойових дій, учасників ліквідації ЧАЕС, воїнів-інтернаціоналістів та інших шепетівчан пільгових категорій.

Детальніше
Поділитись:

МЕШКАНЦІ ПОВАЖНОГО ВІКУ ОБ’ЄДНАЛИСЯ

Завдяки Роману Мацолі почали діяти Клуби “Активне довголіття”. Днями у Славуті, Полонному та Шепетівці почали діяти Клуби “Активне довголіття”. Мешканці літнього віку виявили бажання створити об’єднання, в межах якого люди старшого покоління змогли б взаємопідтримувати один одного та допомагати за потреби. А також спільно проводити цікаве та якісне дозвілля.

Детальніше
Поділитись:

2018-Й РІК: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРЕМОГИ. Роман Мацола звітує про свою роботу

Народний депутат Роман Мацола 5-й рік представляє інтереси мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів у Верховній Раді України. Над чим працював народний депутат впродовж минулого року: які законопроекти подавав та котрі питання вирішував? Про це – далі.

Детальніше
Поділитись:

РОМАН МАЦОЛА ВШАНУВАВ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Народний депутат України Роман Мацола взяв участь в урочистостях до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Він відвідав Шепетівку, Славуту та Полонне.

Детальніше