ДЯКУЮ УСІМ, ХТО ПІДТРИМАВ МЕНЕ НА ВИБОРАХ 21 ЛИПНЯ!

Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя принципова позиція, що депутат – це не небожитель, а така ж сама людина, як і його виборець. Він повинен працювати, відстоювати інтереси людей у Верховній Раді та активно вирішувати проблеми округу.

Мені було приємно, коли громадські організації, які вивчали роботу Верховної Ради (ОПОРА, Комітет виборців, Слово і Діло) належно оцінювали і мою роботу.

Пріоритетними напрямками в окрузі я обрав освіту, медицину та ремонт доріг. В усіх галузях було ухвалено необхідне законодавство та почалися зміни.

👉 В освіті – відремонтовані та утеплені школи і садочки, відкриті додаткові групи, вперше за роки незалежності виділяються гроші на облаштування спеціалізованих класів з хімії, фізики, біології. Закуплено та оновлено комп’ютерну та мультимедійну техніку. Встановлено спортивні та ігрові майданчики.

👉 У медицині – створено центри первинної медико-санітарної допомоги. Будуються нові амбулаторії, частково закуплено нові автомобілі, проведено комп’ютеризацію та інтернетизацію сільської медицини. Ведеться будівництво перинатального центру.

👉 У ремонті доріг створено Державний дорожній фонд, який дає можливість за нову каденцію відремонтувати більшість доріг, в тому числі і у нашому окрузі. Цього року, за моїм зверненням, вже виділено понад 74 мільйони гривень на ремонт доріг у селі Велика Шкарівка Шепетівського району, у селах Кутки, Селичів та Берездів Славутського району та центральну вулицю у Полонному. Сподіваюся ці ремонти будуть проведені.

Бажаю новообраному народному депутату від 190 округу бути активним законотворцем, ніколи не втрачати зв’язок зі своїми виборцями, та не боятися брати на себе зобов’язання і допомагати вирішувати фінансові та інфраструктурні проблеми громад.

Окремо дякую своїй команді, волонтерам, громадським активістам та усім, з ким останні 5 років вдалося ефективно працювати на користь мешканців округу.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини