ДЯКУЮ УСІМ, ХТО ПІДТРИМАВ МЕНЕ НА ВИБОРАХ 21 ЛИПНЯ!

Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя принципова позиція, що депутат – це не небожитель, а така ж сама людина, як і його виборець. Він повинен працювати, відстоювати інтереси людей у Верховній Раді та активно вирішувати проблеми округу.

Мені було приємно, коли громадські організації, які вивчали роботу Верховної Ради (ОПОРА, Комітет виборців, Слово і Діло) належно оцінювали і мою роботу.

Пріоритетними напрямками в окрузі я обрав освіту, медицину та ремонт доріг. В усіх галузях було ухвалено необхідне законодавство та почалися зміни.

👉 В освіті – відремонтовані та утеплені школи і садочки, відкриті додаткові групи, вперше за роки незалежності виділяються гроші на облаштування спеціалізованих класів з хімії, фізики, біології. Закуплено та оновлено комп’ютерну та мультимедійну техніку. Встановлено спортивні та ігрові майданчики.

👉 У медицині – створено центри первинної медико-санітарної допомоги. Будуються нові амбулаторії, частково закуплено нові автомобілі, проведено комп’ютеризацію та інтернетизацію сільської медицини. Ведеться будівництво перинатального центру.

👉 У ремонті доріг створено Державний дорожній фонд, який дає можливість за нову каденцію відремонтувати більшість доріг, в тому числі і у нашому окрузі. Цього року, за моїм зверненням, вже виділено понад 74 мільйони гривень на ремонт доріг у селі Велика Шкарівка Шепетівського району, у селах Кутки, Селичів та Берездів Славутського району та центральну вулицю у Полонному. Сподіваюся ці ремонти будуть проведені.

Бажаю новообраному народному депутату від 190 округу бути активним законотворцем, ніколи не втрачати зв’язок зі своїми виборцями, та не боятися брати на себе зобов’язання і допомагати вирішувати фінансові та інфраструктурні проблеми громад.

Окремо дякую своїй команді, волонтерам, громадським активістам та усім, з ким останні 5 років вдалося ефективно працювати на користь мешканців округу.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини