НА КАРТОННО-ПАПЕРОВІЙ ФАБРИЦІ ЗАПУСТИЛИ ГАЗОВІ КОТЛИ

“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а також низки нарад та зустрічей, в тестовому режимі запущені газові котли та отримано ліміти на 3 місяці. Оскільки поки потужності котлів на блакитному паливі недостатньо, частково буде працювати 1 вугільний котел. Втім, наполегливо рекомендував керівництву повністю перейти на газ”, – повідомив народний депутат України Роман Миколайович Мацола.

Окрім того генеральний директор ПКПФ Сергій Володимирович Прудкий зазначив, що вже є виготовлений проект реконструкції очисних споруд фабрики. Для його реалізації виділено кошти, визначено підрядну організацію та проведено громадські слухання. Найближчим часом на фабриці чекають висновку міністерства екології і лише після цього зможуть розпочати проведення модернізаційних робіт.


Роман Мацола обіцяє продовжувати стежити за ситуацією довкола підприємства. І переконаний, що тільки разом з мешканцями селища, працівниками та керівниками фабрики зможе добитися покращення екологічної ситуації в селищі і регіоні та збереження робочих місць на підприємстві.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини