У ШЕПЕТІВЦІ НА ДЕНЬ МІСТА ВИСТУПАВ «СКАЙ»

Роман Мацола подарував шепетівчанам виступ відомого українського гурту

У Шепетівці змінили традицію відзначення Дня міста. Минулого року святкування організовували в останню неділю вересня, а цього року відзначили у другу неділю червня. Свято вирішили перенести ще у березні за рішенням депутатів Шепетівської міської ради, спираючись на віднайдені архівні дані про історію міста.

Проте восени чи влітку, а шепетівчани вже звикли, що до Дня міста народний депутат України Роман Мацола дарує виступ відомих українських зірок. Попередні роки Шепетівку з концертами відвідали «Антитіла», «ВВ» та Арсен Мірзоян. Хто ж виступатиме на цьогорічному святкуванні – обирали самі мешканці.

Напередодні свята в соціальних мережах провели опитування. В ньому шепетівчани вказували, кого хочуть бачити цього року на святкуванні. З гуртами, яких найчастіше згадували у коментарях, почали домовлятися про приїзд. В результаті з Днем міста Шепетівки усіх мешканців та гостей привітав гурт «СКАЙ» та рок-гурт «М. Тюссо» з Одеси.

«Дякую усім, хто був активний і відгукнувся на наше опитування. Ми хотіли дослухатися до ваших побажать і зробити свято дійсно приємним. Відверто, планували запросити лише один відомий гурт. Але частина людей вказали у коментарях, що хочуть також бачити на сцені свого земляка. Підказали нам про такий чудовий молодий гурт «М. Тюссо», соліст якого – Іван Мічковський – виходець із Шепетівки. Ми знайшли цих музикантів. І запросили їх також», – розповідає народний депутат України Роман Мацола.

Сотні людей на святкуванні, щирі посмішки присутніх та запальна публіка під час концерту підтвердили – свято вдалося!

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини