«ЧЕСТЬ ШКОЛИ» У СЕЛІ ПЛЕСНА

Роман Мацола нагородив найкращих учнів Плесенської ЗОШ.

Сміх на шкільному подвір’ї, ошатно вбрані учні, щасливі батьки та горді вчителі… Це не свято Останнього дзвоника та не День Знань, але така ж особлива і очікувана подія плесенської загальноосвітньої школи. Свято “Честі школи” відзначають щорічно. Під час цього заходу підбивають підсумки навчального року та пишаються здобутими досягненнями.

«Кожного року ми дякуємо батькам за їхніх успішних дітей та постійну підтримку. Відзначаємо кращих учнів у навчанні, спорті та творчих напрямках. Даруємо концертні номери на честь нагороджених і не забуваємо згадати про спонсорів, меценатів та благодійників, які постійно підтримують нашу школу і створюють кращі умови для навчання та розвитку учнів», – говорить директорка Плесенської ЗОШ Тетяна Капелюх.

Цьогоріч у номінації «Учень року» перемогу здобула Анна Вем. А «Класом року» визнали 7-й і 8-й класи. Нагородити кращих довірили народному депутату України Роману Мацолі.

“Вчитель гордий, коли учні перевершують його в майстерності. У Плесенській школі є ким пишатися, бо честь школи на рівні села, району та області захищають дійсно достойні та старанні учні. Вітаю усіх нагороджених та бажаю вам нових звершень і ще більше здобутків у наступному навчальному році!», – сказав під час свята народний депутат України Роман Мацола.

Аби вихованці Плесенської ЗОШ отримали ще більше позитивних емоцій, Роман Мацола подарував учням сертифікат на екскурсію.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини