«ЧЕСТЬ ШКОЛИ» У СЕЛІ ПЛЕСНА

Роман Мацола нагородив найкращих учнів Плесенської ЗОШ.

Сміх на шкільному подвір’ї, ошатно вбрані учні, щасливі батьки та горді вчителі… Це не свято Останнього дзвоника та не День Знань, але така ж особлива і очікувана подія плесенської загальноосвітньої школи. Свято “Честі школи” відзначають щорічно. Під час цього заходу підбивають підсумки навчального року та пишаються здобутими досягненнями.

«Кожного року ми дякуємо батькам за їхніх успішних дітей та постійну підтримку. Відзначаємо кращих учнів у навчанні, спорті та творчих напрямках. Даруємо концертні номери на честь нагороджених і не забуваємо згадати про спонсорів, меценатів та благодійників, які постійно підтримують нашу школу і створюють кращі умови для навчання та розвитку учнів», – говорить директорка Плесенської ЗОШ Тетяна Капелюх.

Цьогоріч у номінації «Учень року» перемогу здобула Анна Вем. А «Класом року» визнали 7-й і 8-й класи. Нагородити кращих довірили народному депутату України Роману Мацолі.

“Вчитель гордий, коли учні перевершують його в майстерності. У Плесенській школі є ким пишатися, бо честь школи на рівні села, району та області захищають дійсно достойні та старанні учні. Вітаю усіх нагороджених та бажаю вам нових звершень і ще більше здобутків у наступному навчальному році!», – сказав під час свята народний депутат України Роман Мацола.

Аби вихованці Плесенської ЗОШ отримали ще більше позитивних емоцій, Роман Мацола подарував учням сертифікат на екскурсію.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини