МЕШКАНЦІ ПОНІНКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ БЕЗКОШТОВНО ПРОЙШЛИ МЕДОГЛЯД

За ініціативи Романа Мацоли у селі Буртин провели медичну акцію.

Минулої суботи у селі Буртин Понінківської громади провели акцію з безкоштовного медичного огляду. Усі бажаючі могли обстежитися та отримати консультації від вузькопрофільних лікарів: терапевта, ендокринолога, кардіолога, окуліста, мануального терапевта, дерматолога, гінеколога, невропатолога, хірурга та ЛОРа. А також зробити кардіограму, УЗД та миттєвий аналіз крові на цукор. За потреби лікарі безкоштовно видавали пацієнтам необхідні вітаміни, медикаменти та окуляри.

                                               

“Впровадження реформи медицини – це важлива та дуже потрібна складова стратегії розвитку України для створення європейських стандартів життя. Але реформування – довготерміновий процес. Часто у цей перехідний період є велика потреба у підсиленні та допомозі. Аби мешканці вже зараз могли скористатися якісними медичними послугами у своїх населених пунктах, ми реалізовуємо проект з проведення безкоштовних медичних оглядів. У цьому нам допомагає команда висококваліфікованих лікарів-волонтерів, які погодилися приїжджати до людей – у їхні села, громади та містечка”, – пояснює Роман Мацола, народний депутат України.

Впродовж останньої акції вдалося провести майже 900 медичних оглядів для мешканців 7 населених пунктів: Буртину, Залісся, Липівки, Лодзянівки, Новаків, Лісного та селища Понінка.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини