ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ ШЕПЕТІВЧАН МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОЗДОРОВЛЮВАТИСЯ

Завдяки Роману Мацолі у Шепетівському терцентрі з’явилися соляна кімната, спорткомплекс та гідромасажний кабінет.

У Шепетівському територіальному центрі відбулося офіційне відкриття кімнат з новими послугами для оздоровлення та профілактики людей з особливими потребами, пенсіонерів, учасників бойових дій, учасників ліквідації ЧАЕС, воїнів-інтернаціоналістів та інших шепетівчан пільгових категорій.

До їхніх послуг тепер доступна соляна кімната, яка допомагає у лікуванні асматичних та бронхіальних хвороб. Також з’явився спортивний комплекс з новими сучасними тренажерами і кімната з ванною для гідромасажів.

“Для створення нових послуг витратили близько 250 тисяч грн. Завдяки допомозі народного депутата України Романа Мацоли вдалося отримати субвенцію щодо соціально-економічного розвитку з державного бюджету. Частину коштів також було виділено з міського бюджету Шепетівки”, – розповідає Юлія Мазурець, практичний психолог Шепетівського територіального центру.

Ідею зі створення соляної кімнати запропонували учасники бойових дій зони АТО. Подібну вони бачили у санаторіях інших міст країни, а тепер мають можливість користуватися і у власному населеному пункті.

“Ми маємо допомагати тим, хто цього потребує. Тобто тим, хто фізично не має змоги допомогти собі у лікуванні та профілактичних процедурах. Люди з обмеженими можливостями, літні мешканці, учасники бойових дій… Вони заслуговують на гідні умови з оздоровлення та отримання соціальних послуг. Ми ж, якщо маємо можливість, то повинні допомагати створювати ці гідні умови”, – наголошує народний депутат України Роман Мацола.

Всі послуги терцентру для мешканців пільгових категорій надаються безкоштовно. Бажаючі можуть відвідувати заклад за адресою вул. Старокостянтинівське шосе, 8.