МЕШКАНЦІ ПОВАЖНОГО ВІКУ ОБ’ЄДНАЛИСЯ

Завдяки Роману Мацолі почали діяти Клуби “Активне довголіття”.

Днями у Славуті, Полонному та Шепетівці почали діяти Клуби “Активне довголіття”. Мешканці літнього віку виявили бажання створити об’єднання, в межах якого люди старшого покоління змогли б взаємопідтримувати один одного та допомагати за потреби. А також спільно проводити цікаве та якісне дозвілля.

За допомогою в організації та створенні Клубу “Активне довголіття” ініціативні групи звернулися до народного депутата України Романа Мацоли.

“Перехід на “заслужений відпочинок” у людей пенсійного віку не завжди виправдовує очікування. Замість розвиватися та насолоджуватися життям, часто буває навпаки: у них зменшується коло спілкування, знижується фізична активність, зникає якісне дозвілля. Життя стає однотонним, не цікавим та депресивним. Аби цього не сталося, ми посприяли у створенні Клубів “Активне довголіття”, – розповідає Роман Мацола.

Під час першого засідання учасники Клубів визначилися з напрямками діяльності об’єднання та запланували регулярні зібрання. У задумах – зустрічі з цікавими особистостями, майстер-класи, заняття з гімнастики та лікувальної фізкультури, міні-тренінги, участь у виставках та флеш-мобах, екскурсії історичними та святими місцями, а також тематичні чаювання та вечори поезії. Все це дозволить урізноманітнити буденність людей поважного віку та показати яким може бути “життя на пенсії”.

“Клуб “Активне довголіття” – це можливість стати кращим, знайти себе та навіть долучитися до розвитку власного міста чи села. Запрошуємо усіх бажаючих долучатися”, – наголошує координаторка проекту, керівниця БФ “Інститут солідарності громад Романа Мацоли” Любов Паразінська.

 

 

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини