МЕШКАНЦІ ПОВАЖНОГО ВІКУ ОБ’ЄДНАЛИСЯ

Завдяки Роману Мацолі почали діяти Клуби “Активне довголіття”.

Днями у Славуті, Полонному та Шепетівці почали діяти Клуби “Активне довголіття”. Мешканці літнього віку виявили бажання створити об’єднання, в межах якого люди старшого покоління змогли б взаємопідтримувати один одного та допомагати за потреби. А також спільно проводити цікаве та якісне дозвілля.

За допомогою в організації та створенні Клубу “Активне довголіття” ініціативні групи звернулися до народного депутата України Романа Мацоли.

“Перехід на “заслужений відпочинок” у людей пенсійного віку не завжди виправдовує очікування. Замість розвиватися та насолоджуватися життям, часто буває навпаки: у них зменшується коло спілкування, знижується фізична активність, зникає якісне дозвілля. Життя стає однотонним, не цікавим та депресивним. Аби цього не сталося, ми посприяли у створенні Клубів “Активне довголіття”, – розповідає Роман Мацола.

Під час першого засідання учасники Клубів визначилися з напрямками діяльності об’єднання та запланували регулярні зібрання. У задумах – зустрічі з цікавими особистостями, майстер-класи, заняття з гімнастики та лікувальної фізкультури, міні-тренінги, участь у виставках та флеш-мобах, екскурсії історичними та святими місцями, а також тематичні чаювання та вечори поезії. Все це дозволить урізноманітнити буденність людей поважного віку та показати яким може бути “життя на пенсії”.

“Клуб “Активне довголіття” – це можливість стати кращим, знайти себе та навіть долучитися до розвитку власного міста чи села. Запрошуємо усіх бажаючих долучатися”, – наголошує координаторка проекту, керівниця БФ “Інститут солідарності громад Романа Мацоли” Любов Паразінська.

 

 

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини