РОМАН МАЦОЛА ВШАНУВАВ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Народний депутат України Роман Мацола взяв участь в урочистостях до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Він відвідав Шепетівку, Славуту та Полонне.

30 років тому, 15 лютого 1989 року, останній український солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Цей день став історичним. Зараз його відзначають – Днем пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців взяли участь у «афганській війні». Виконували інтернаціональний обов’язок ще близько 20 тисяч військовослужбовців у Кореї, Єгипті, Угорщині, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших гарячих точках. Частина з цих людей отримали поранення, контузії, були скалічені, а дехто взагалі не повернувся до рідної домівки.

“Дякую усім воїнам-інтернаціоналістам за мужність, відвагу і героїзм! Особливо тим, хто і зараз не стоїть осторонь, а активно захищає кордони рідної країни на Сході та долучається до волонтерських рухів. Щиро бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, достатку, міцного здоров’я і довгих років життя! А головне – мирного неба над головою!”, – звернувся до учасників бойових дій на території інших держав народний депутат УкраїниРоман Мацола.