КОЛИ НЕ ВИ ДО ЛІКАРЯ, А ЛІКАР ДО ВАС

 

Завдяки Роману Мацолі у Манятині провели безкоштовний медогляд

 

Уже вкотре на Славутчині провели акцію з безкоштовного медичного огляду. Минулої суботи у Манятині можна було обстежитися та отримати консультації від лікарів: терапевта, кардіолога, окуліста, мануального терапевта, гінеколога, невропатолога, хірурга та ЛОРа. А також зробити кардіограму, УЗД та миттєвий аналіз крові на цукор. За потреби лікарі безкоштовно видавали пацієнтам необхідні вітаміни, медикаменти та окуляри.

“Я на такій акції вже вдруге. Минулого року була у Берездові. Сьогодні встигла пройти майже всіх лікарів. Зробити це в районній лікарні було б не реально. Автобус до Славути ходить лише 3 рази на тиждень. Приїжджаєш на місце – вже близько 10:00. А о 13:10 автобус повертається назад. Що можна встигнути пройти за цей час? Враховуючи, що до кожного кабінету довгі черги. Щире дякую народному депутату Роману Мацолі за таку хорошу акцію”, – говорить пацієнтка Неля Дмитрівна.

Впродовж акції вдалося провести понад 900 медичних оглядів для мешканців 6 населених пунктів: Манятину, Красноставу, Гориці, Яблунівки, Малого та Великого Правутину.