РОМАН МАЦОЛА ДОЛУЧИВСЯ ДО СТВОРЕННЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ У ГАННОПОЛІ

Громади Ганнополя, Берездова, Крупця, Улашанівки та Славутського району тепер мають власний Інклюзивно-ресурсний центр. Під опікою закладу знаходить 5091 дитина.

“Центр працює за запитом батьків. Наразі постійними відвідувачами є 12 дітей, які займаються з практичним психологом та 17, які працюють з логопедом. Плануємо проводити як індивідуальні, так і групові заняття. Також надаємо методичну підтримку для педагогічних працівників, займаємося просвітницькою діяльністю. У квітні-червні цього року готові прийняти ще 40 дітей для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.”, – розповідає директорка Центру Олена Корнійчук.

За словами голови Ганнопільської сільської ради Маргарити Медведюк, стоворити Центр вдалося завдяки співпраці та об’єднанню зусиль владних структур різних рівнів і небайдужих людей.

“Втілити ідею нам допомогли представники з Хмельницької обласної ради та ОДА, народний депутат України Роман Мацола та голови громад Славутського району. Тепер діти мають яскраве, гарне приміщення, щоб відчувати себе комфортно і покращувати себе”, – наголошує Маргарита Медведюк.

“Те, що на Хмельниччині з’являються такі центри, вважаю дуже хорошою практикою. Навіть коли діти навчилися вимовляти слова, які раніше не вдавалося через певні причини, це вже є великим результатом. До цього часу всі лиш говорили, що потрібно створити подібні установи. А завдяки ініціативі Марини Порошенко, ми взяли і зробили. Всі об’єдналися і тепер маємо результат. Забезпечувати права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти дуже важливо. Бо хоч усі ми різні, але ми рівні і маємо однакові права”, – впевнений народний депутат України Роман Мацола.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини