РОМАН МАЦОЛА ДОЛУЧИВСЯ ДО СТВОРЕННЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ У ГАННОПОЛІ

Громади Ганнополя, Берездова, Крупця, Улашанівки та Славутського району тепер мають власний Інклюзивно-ресурсний центр. Під опікою закладу знаходить 5091 дитина.

“Центр працює за запитом батьків. Наразі постійними відвідувачами є 12 дітей, які займаються з практичним психологом та 17, які працюють з логопедом. Плануємо проводити як індивідуальні, так і групові заняття. Також надаємо методичну підтримку для педагогічних працівників, займаємося просвітницькою діяльністю. У квітні-червні цього року готові прийняти ще 40 дітей для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.”, – розповідає директорка Центру Олена Корнійчук.

За словами голови Ганнопільської сільської ради Маргарити Медведюк, стоворити Центр вдалося завдяки співпраці та об’єднанню зусиль владних структур різних рівнів і небайдужих людей.

“Втілити ідею нам допомогли представники з Хмельницької обласної ради та ОДА, народний депутат України Роман Мацола та голови громад Славутського району. Тепер діти мають яскраве, гарне приміщення, щоб відчувати себе комфортно і покращувати себе”, – наголошує Маргарита Медведюк.

“Те, що на Хмельниччині з’являються такі центри, вважаю дуже хорошою практикою. Навіть коли діти навчилися вимовляти слова, які раніше не вдавалося через певні причини, це вже є великим результатом. До цього часу всі лиш говорили, що потрібно створити подібні установи. А завдяки ініціативі Марини Порошенко, ми взяли і зробили. Всі об’єдналися і тепер маємо результат. Забезпечувати права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти дуже важливо. Бо хоч усі ми різні, але ми рівні і маємо однакові права”, – впевнений народний депутат України Роман Мацола.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини