ЩЕ 45 ДІТЕЙ ОТРИМАЛИ ЗМОГУ ВІДВІДУВАТИ ДИТЯЧИЙ САДОК

Завдяки Роману Мацолі в Полонному додатково відкрили 2 групи дошкільного навчання.

Заклад дошкільної освіти №3 “Дружба” на вулиці Заводській, 16 розширили. 45 дітей стояли на черзі до дитячого садка через відсутність місць. Тепер усі юні полончани зможуть отримувати належну освіту та дошкільне виховання.

Розширити садочок вдалося завдяки переобладнаному приміщенню, яке до того використовувалося ЗОШ №3, а останні роки взагалі пустувало.

“У 2016 році, коли створилася Полонська громада, ми з батьками заявили про проблему з браком місць у садку мікрорайону фарфорового заводу. Зверталися до відділу освіти, молоді та спорту. Думали, як можна вирішити це питання. Завдяки народному депутату України Роману Мацолі вдалося отримати фінансування з державного бюджету. Залучили також кошти громади та Європейського союзу. Тепер маємо новий корпус 3-го садочка”, – розповідає завідувачка ЗДО №3 “Дружба” Людмила Валеріївна Дехтярук.

“Це ще один крок до того, аби життя стало кращим. Ми маємо робити усе можливе, незалежно від своєї партійної приналежності чи ідеологічних симпатій, щоб громада розвивалася. Я радий, що ми отримали гарний результат від спільних зусиль і у Полонному усі діти отримають якісну освіту”, – вважає народний депутат України Роман Мацола.

Наразі ЗДО №3 “Дружба” має 8 навчальних груп і виховує 180 діток.