У СЛАВУТІ ПРАЦЮВАТИМЕ “СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ”

Минулого року до народного депутата України Романа Мацоли звернувся директор Комунальної установи “Славутський територіальний центр соціального обслуговування» Микола Паламарчук і розповів, що мріє про спецавтомобіль для перевезення людей з інвалідністю. Щоб таких людей на візках можна було зручно та безкоштовно довезти до поліклініки, у бібліотеку, на вокзал, на святкування, або ж просто вивезти на природу.

За його словами впродовж декількох років у бюджеті міста закладали суми для такого придбання, втім грошей завжди не вистачало. Під час розмови з керівником установи Роман Мацола пообіцяв посприяти у закупівлі та запропонував знайти новий, а не вживаний автомобіль.

Вже цього року на придбання авто з держбюджету виділили 400 тисяч гривень. Ще частину коштів з місцевого бюджету виділили депутати Славутської міської ради.

17 грудня спецавтомобіль офіційно презентували помічник народного депутата України Людмила Васильєва та міський голова Славути Василь Сидор.

Відтепер авто працюватиме як “соціальне таксі” та безкоштовно перевозитиме дорослих та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Заявки на перевезення прийматимуть працівники КУ “Славутський територіальний центр соціального обслуговування” письмово, або у телефонному режимі (тел.: 7-17-06; 7-23-75) за один день до виїзду.