ЛЕНКОВЕЦЬКА ГРОМАДА ТЕПЕР З ВЛАСНИМ ПОЖЕЖНИМ ПІДРОЗДІЛОМ

Народний депутат України Роман Мацола допоміг у створенні місцевої пожежної охорони у селі Чотирбоки.

Оперативне реагування у перші 20 хвилин пожежі та вирішення локальних надзвичайних ситуацій – такі головні обов’язки поклали на новостворену Ленковецьку пожежну команду.

За словами на­чаль­ника Ше­пе­тівсь­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС, за минулий рік на території Шепетівського районну сталося 110 пожеж. З них близько 20 у Ленковецькій громаді. Щоб ситуація покращилася в ОТГ прийняли рішення створити власний пожежний підрозділ.

“Наразі Ленковецька пожежна охорона складається з 7 працівників. Витрати на їхнє утримання взяла на себе ОТГ. Для якісної роботи підрозділу зробили усе необхідне: гараж-стоянку на два виїзди, кімнати відпочинку, їдальню, санвузол і побутові кімнати. Все це територіально знаходиться у селі Чотирбоки”, – розповідає Вік­тор Мат­вій­чук, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС Хмель­ницькій об­ласті.

До повноцінного забезпечення долучився і народний депутат України Роман Мацола. За його сприяння підрозділ отримав новий пожежний автомобіль.

“Робота пожежної охорони неможлива без автомобіля. Щоб придбати подібну техніку – потрібно близько мільйона гривень. Для бюджету громади – це часто захмарна сума. Тож необхідні гроші вдалося залучили з державного бюджету. Сподіваюся цей підрозділ рятуватиме і життя, і майно мешканців громади”, – наголосив народний депутат України Роман Мацола.

Пожежна команда Ленковецької ОТГ обслуговуватиме 17 сіл громади. Вона допоможе оперативно реагувати на надзвичайні ситуації і вдвічі скоротить час прибуття районних вогнеборців.

Пожежним підрозділом ОТГ не обмежується, у планах громади – створити центр безпеки. Сюди хочуть включити швидку медичну допомогу, відділ поліції та комунальну габаритну техніку.