У ВЕЛИКІЙ БЕРЕЗНІЙ ПРОЙШОВ ЧЕРГОВИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ВІД РОМАНА МАЦОЛИ

За сприяння народного депутата України Романа Мацоли 10 листопада відбувся безкоштовний медичний огляд мешканців Великої Березної, Варварівки, Дубового Гаю, Радісного, Новоселиці, Адамова та Новолабуні. 

Прийом проводили вузькопрофільні лікарі: терапевт, окуліст, кардіолог, ендокринолог, невропатолог, мануальний терапевт, хірург, педіатр, ЛОР, дерматолог.

Попередньо робили пацієнтам кардіограму, аналіз крові на цукор, міряли тиск. Два лікарі проводили УЗД. Пацієнти, які були на прийомі в окулістів, відповідно потреби отримували безкоштовно якісні окуляри.

Важливо, що лікарі враховували специфіку жителів сільської місцевості і надали усім, хто прийшов на прийом кваліфіковану допомогу, а це, не мало не багато, понад 700 прийомів за день.

На медогляді панувала тепла атмосфера. Цьому сприяло надзвичайно приязне та уважне ставлення лікарів до пацієнтів.

Люди зустрічали народного обранця як близьку людину, яку добре знають, ділились наболілим. Багато з них підкреслювали, що Роман Миколайович дійсно народний депутат, який добре знає проблеми виборців свого округу, часто буває в селах, турбується про жителів.

Так, Люба Іванівна Побережник з Варварівка на таких медоглядах вже в друге – на початку року жінка побувала на медогляді в Новоселиці. «Я була вже на тому медогляді. Все, що лікарі мені сказали я все робила, і слава Богу здорова. Мені вже 72 роки, але тримаю корови, вівці, качки, свині. Все глядимо, робимо і будемо робити, з поміччю нашого народного депутата Романа Мацоли. Дуже велике дякую йому.»

Марія Коваль з Великої Березної додає: «За останні 20 років люди стільки не получили допомоги, скільки за ті останні роки зроблено. Сільська людина не завжди спроможна поїхати до Хмельницької обласної лікарні, нормально обстежитися, отримати ось таку безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу.»

До речі, у Великій Березній Роман Мацола разом з керівництвом громади та будівельниками обговорив деталі та терміни побудови нової медичної амбулаторії. Це буде сучасне приміщення з необхідним медичним обладнанням, а також облаштованою територією, гаражем та автомобілем.

Гроші на будівництво, яке почнеться вже цього тижня, надали з державного бюджету, завдяки підтриманого Романом Мацолою та Верховною Радою Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».