ЗАВДЯКИ РОМАНУ МАЦОЛІ СЛАВУТСЬКІ ШКОЛИ РЕГУЛЯРНО ОТРИМУЮТЬ ДОДАТКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ФІНАНСУВАННЯ

Нещодавно, під час візиту до Славути, народний депутат України Роман Мацола відвідав НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5. Разом з керівництвом міста Роман Миколайович поспілкувався з педагогами та учнями школи, оглянув навчальні класи, ознайомився зі змінами, які відбулися у зв`язку зі стартом цього року «Нової української школи».

Директор навчального закладу Галина Болкун показала гостям приміщення у яких навчають найменші учні.

Тут і нові парти, і зони для відпочинку та ігор, і сучасна комп`ютерна техніка. Власне ноутбуки та кольорові принтери у всі три перші класи були закуплені після звернення народного депутата України Романа Мацоли до Кабінету Міністрів. Відтак з державного бюджету Славуті перерахували понад 800 тисяч гривень. За ці гроші та при співфінансуванні з міського бюджету кожна з дев`яти шкіл міста самостійно закупила необхідну комп`ютерну чи мультимедійну техніку. 

Учні 5-тої школи також показали народному депутату як практично використовують майданчик зі спортивними тренажерами. Спортінвентар було закуплено ще минулого року теж з ініціативи Романа Мацоли. За його зверненням з державного бюджету (субвенція на соціально-економічний розвиток окремих регіонів) Славуті додатково виділили майже 700 тисяч гривень і кожна школа міста, на свій вибір, закупила спортивний чи ігровий майданчик.  

Вчителі школи також стали переможцями конкурсу мікрогрантів від  ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». За отримані на конкурсі гроші, разом з батьками та місцевою владою, педагоги встановили на подвір`ї школи альтанку. Там учні школи можуть ховатися від дощу та спеки, або ж просто весело та творчо проводити позанавчальний час.

За підсумками зустрічі керівництво міського управління освіти та педагоги звернулися до народного депутата Романа Мацоли з проханням посприяти наступного року у виділенні грошей на закупівлю місту мікроавтобуса, який возив би учнів шкіл міста на екскурсії, олімпіади та конкурси.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини