ЗАВДЯКИ РОМАНУ МАЦОЛІ СЛАВУТСЬКІ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ КОМП`ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ

Днями народний депутат України Роман Мацола відвідав Славутську загальноосвітню школу №6. Директор Людмила Миколаївна Кондратьєва показала народному депутату початкову школу, класи, медіатеку та комп`ютерну техніку.

Цього року за сприяння Романа Мацоли  з державного бюджету (субвенція на соціально-економічний розвиток окремих регіонів) міському бюджету Славути додатково було виділено понад 800 тисяч гривень. За ці гроші та при співфінансуванні з міського бюджету кожна з дев`яти шкіл міста самостійно могла закупити необхідну комп`ютерну чи мультимедійну техніку.  

Окрім того, минулого року вчителі міста взяли активну участь та стали переможцями конкурсу мікрогрантів, який традиційно проводить ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Не виняток і 6 школа. Активні вчителі, працівники та батьки – Сахнюк Світлана Іванівна, Семенюк Ірина Сергіївна,  Прохорова Тетяна Юріївна та Чапайло Лариса Іванівна – теж виграли грант на облаштування на подвір`ї школи спортивної зони.

 

За словами керівника проекту, вчительки початкових класів Світлани Іванівни Сахнюк – перемога у конкурсі мікрогрантів дала поштовх школі до дій. «Ми зрозуміли, що багато можемо зробити своїми силами, що від нас залежать зміни навколо. Ми знайшли додаткові кошти. Разом з батьками та іншими вчителями розчистили майданчик. А як дізналися, що Роман Мацола ще знайшов кошти для закупівлі спортивних тренажерів – то були дуже задоволені результатом», – розповіла Світлана Іванівна.

Зазначу у 2017 році за зверненням Романа Мацоли з державного бюджету Славуті додатково виділили 675 тисяч гривень і кожна школа міста, на свій вибір, закупила спортивний чи ігровий майданчик.

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки співпраці народного депутата України, Славутської міської ради, педагогічних та батьківських колективів шкіл.

Відтак у день приїзду народного депутата на новому спортивному майданчику 6-тої школи учні влаштували символічний флеш-моб «Україна – це ми».

Також Роман Мацола взяв участь у традиційному осінньому ярмарку.

Народний депутат придбав у школярів зібрані ними дарунки природи (яблука, груші, кавуни, виноград, горіхи) та, приготовані з допомогою дорослих, солодощі. Щасливі учні наголосили Роману Мацолі, що усі зібрані кошти вони передадуть для облаштування шкільного музею.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини