У МИХАЙЛЮЧЦІ ВІДБУВСЯ БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД

6 жовтня, вже традиційно, завдяки народному депутатові України Роману Мацолі, у Шепетівському районі пройшов виїзний безкоштовний медогляд. Цього разу вузькопрофільні лікарі-волонтери завітали до села Михайлючка.

Бажаючі пройти медичний огляд з`їжджалися до сільської школи з раннього-ранку. Окрім місцевих жителів на захід завітали і мешканці навколишніх сіл: Рилівки, Сенігіва, Круглика, Заморочення, Дубіївки, Майдан-Лабуні, Цвімки, Конотопа та Городнявки. За день лікарі МБФ “Сприяння розвитку медицини”провели у селі понад тисячу оглядів.

Окрім консультації терапевта, кардіолога, окуліста, гінеколога, невропатолога, лора, хірурга, мануального терапевта та ендокринолога всім бажаючим було зроблено ЕКГ, проведено ультразвукове дослідження щитовидної залози та черевної порожнини, експрес-тест для визначення рівня цукру у крові, виміряно артеріальний і внутрішньоочний тиск.

При потребі, за показаннями лікарів, пацієнти безкоштовно отримували необхідні ліки та окуляри.

 

Це вже шістнадцятий такий виїзний медичний захід на території районів, які представляє у Верховній Раді народний депутат України Роман Мацола.

До речі, під час медогляду усі охочі мали можливість також особисто поспілкуватися з Романом Мацолою, який того дня провів в Михайлючці особистий прийом громадян.