РОМАН МАЦОЛА ЗУСТРІВСЯ З МЕШКАНЦЯМИ МАЛОГО СКНИТА, ПОНОРИ ТА ХОНЯКОВА

3 вересня народний депутат України Роман Мацола відвідав села Ганнопільської ОТГ. У Малому Скниті разом з громадою Роман Миколайович обговорив проблеми села та послухав думку людей, щодо вже прийнятих законів та тих, які лише зареєстровані у Верховній Раді.

Також селяни показали народному депутату дві криниці, які були облагороджені завдяки участі активних мешканців у Третьому конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Так, завдяки наполегливості представників церковної громади села, їх участі у конкурсі мікрогрантів та спільними зусилля ініціативної групи, керівництва села та громади на окраїні Малого Скнита для оздоровлення жителів району відновлено природне джерело цілющої води.

Ще одна криниця на території Малоскнитського НВК облаштована завдяки педагогічному колективу місцевої школи.

Також разом з керівництвом ОТГ, старостами, мешканцями та дітьми народний депутат символічно відкрив нові спортивні майданчики у селах Малий Скнит та Понора.

 

Минулого року, з ініціативи Романа Мацоли, для Ганнопільської ОТГ було додатково виділено 700 тисяч гривень для придбання вуличних спортивних тренажерів. Зокрема їх встановлено у Великому Скниті, Ганнополі, Довжках, Киликієві, Клепачах, Малому Скниті, Понорі та Хоростку.

Під час зустрічей у Понорі та Хонякові селяни обговорили разом з народним депутатом питання збуту молока, ремонту доріг, облаштування кладовищ та громадських зупинок, проблеми з електропостачанням населених пунктів.

У трьох селах народний депутат України Роман Мацола провів особистий прийом громадян.