РОМАН МАЦОЛА ПРИВІТАВ ОСВІТЯН ПОЛОНСЬКОЇ ТА ПОНІНКІВСЬКОЇ ОТГ

Напередодні Дня знань народний депутат України Роман Мацола взяв участь у серпневій конференції педагогічних працівників Полонської ОТГ. Під час свого виступу народний обранець подякував усім присутнім за ту роботу, яку вони щоденно роблять задля виховання нового покоління українців. Усім працівникам освіти Роман Мацола побажав вдалого навчального року, слухняних учнів, наснаги та міцного здоров`я.

Також народний депутат вручив Грамоти Верховної Ради України вчительці географії Полонського НВК №2 Аллі Олександрівній Яськовій та керівнику гуртка радіоелектроніки Будинку творчості школярів Сергію Анатолійовичу Мельничуку.

У цей же день Роман Мацола зустрівся з керівництвом та керівниками шкіл Понінківської ОТГ. Під час зустрічі директори Буртинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Понінківського НВК та Понінківської ЗОШ І-ІІ ступенів отримали нову комп’ютерну та мультимедійну техніку.

Монітори, принтери, планшети, акустичну систему, системний блок та мультимедійний проектор вдалося закупити, з ініціативи народного депутата України, за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих регіонів.

Директори шкіл від імені учнів, батьків та учителів висловили подяку Роману Мацолі за надану можливість робити впевнені кроки на шляху до якісної освіти. Адже сучасне комп’ютерне обладнання у користуванні учнів – це нові знання, нові можливості, нові досягнення.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини