РОМАНА МАЦОЛУ ЗАНЕСЕНО ДО КНИГИ ПОШАНИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідне розпорядження видав голова районної ради 16 серпня 2018 року. А напередодні, під час зустрічі, Петро Дзяворук та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов привітали Романа Мацолу з цією знаковою датою та вручили посвідчення про занесення до Книги Пошани за вагомі особисті заслуги перед районом.

У своєму виступі голова районної ради Петро Дзяворук відзначив плідну роботу Народного депутата України Романа Мацоли в соціально-економічному, духовному, культурному розвитку Шепетівського району, активну співпрацю у цих питаннях з органами місцевого самоврядування і державної виконавчої влади, територіальними громадами.

“Завдяки його енергії, наполегливості на Шепетівщині вдалось реалізувати цілий ряд важливих соціальних проектів. Роман Миколайович завжди готовий прийти на допомогу людям, підтримати їх, вселити віру у краще майбутнє” – підкреслив Петро Дзяворук.

Роман Мацола щиро подякував за висловлену довіру та добрі слова і запевнив, що його плідна праця на благо Шепетівщини буде продовжуватись і надалі.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини