РОМАНА МАЦОЛУ ЗАНЕСЕНО ДО КНИГИ ПОШАНИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідне розпорядження видав голова районної ради 16 серпня 2018 року. А напередодні, під час зустрічі, Петро Дзяворук та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов привітали Романа Мацолу з цією знаковою датою та вручили посвідчення про занесення до Книги Пошани за вагомі особисті заслуги перед районом.

У своєму виступі голова районної ради Петро Дзяворук відзначив плідну роботу Народного депутата України Романа Мацоли в соціально-економічному, духовному, культурному розвитку Шепетівського району, активну співпрацю у цих питаннях з органами місцевого самоврядування і державної виконавчої влади, територіальними громадами.

“Завдяки його енергії, наполегливості на Шепетівщині вдалось реалізувати цілий ряд важливих соціальних проектів. Роман Миколайович завжди готовий прийти на допомогу людям, підтримати їх, вселити віру у краще майбутнє” – підкреслив Петро Дзяворук.

Роман Мацола щиро подякував за висловлену довіру та добрі слова і запевнив, що його плідна праця на благо Шепетівщини буде продовжуватись і надалі.