РОМАН МАЦОЛА: «НОВІ АМБУЛАТОРІЇ – КРОК ДО НАДАННЯ ЯКІСНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ»

Міністерство регіонального будівництва та розвитку затвердило перелік 310 сучасних амбулаторій, які у 2018 році збудують в селах України. Зокрема, на Шепетівщині та Полонщині вже до кінця року повинні з`явитися по 2 нові амбулаторій – в Судилкові, Корчику та Великій Березні, Котелянці.  

Наказ Мінрегіону від 26.07.2018 № 187

Проект будівництва амбулаторій реалізується завдяки ініційованого Президентом та прийнятого Верховною Радою у листопаді минулого року Закону «Про розвиток первинної медичної допомоги у сільській місцевості». Уряд підрахував, що будівництво нових амбулаторій є більш економічно вигідним, ніж ремонт старих і непридатних приміщень. Було розроблено нові вимоги до сільських амбулаторій: повний опис їх зведення (які мають бути фундаменти, стіни, перегородки, підлога), вимоги до внутрішнього оздоблення, санітарно-гігієнічні вимоги, а також наповнення медичним та комп`ютерним обладнанням.

Нові приміщення амбулаторій будуватимуть з модульних блоків за типовими проектами. Процес будівництва та оснащення триватиме, на думку урядовців, не більше 3 місяців.

 

РОМАН МАЦОЛА, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

«Прийнятий закон про сільську медицину – це був перший крок. Будівництво нових сучасних медамбулаторій – один з кроків його реалізації. І я вдячний Кабінету Міністрів, Хмельницькій облдержадміністрації, органам місцевої влади та керівникам медичних установ, за спільну роботу. Радий, що серед перших будуть зведені і по дві амбулаторії в Полонському та Шепетівському районах: Судилків, Корчик, Велика Березна та Котелянка».

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини