БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СІЛ ПОЛОНСЬКОЇ ОТГ

21 липня, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, вузькопрофільні лікарі з міста Рівного завітали до Великих Каленич Полонського району. За день медики-волонтери БФ «Сприяння розвитку медицини» провели у селі понад 800 оглядів.

«Такі заходи дуже важливі для мешканців нашого краю. Коли у нас виникають проблеми зі здоров’ям ми змушені їхати в районний центр або взагалі у Хмельницький. Це дуже не зручно, а для пенсіонерів подекуди і взагалі неможливо» – розповів мешканець Великих Каленич Дмитро Йосипович.

Окрім консультації терапевта, кардіолога, окуліста, гінеколога, невропатолога, хірурга та ендокринолога всім охочим було зроблено ЕКГ, проведено ультразвукове дослідження та експрес-тест для визначення рівня цукру у крові, виміряно артеріальний і внутрішньоочний тиск.

«Реєструвалися ми на медогляд заздалегідь, адже потрапити на консультацію до професійних лікарів дуже важливо для усієї родини. В наш час люди не мають можливості їхати до районного центру та надовго залишати свою роботу. Хочу особисто подякувати Роману Мацолі за організацію медогляду, активну участь в житті нашої громади та допомогу в лікуванні мого онука» – зазначила Неля Сітанська.

Мешканці громади також мали можливість особисто поспілкуватися з Романом Мацолою. У день прийому народний депутат провів у селі прийом громадян.

 «Від імені усієї громади хочу подякувати нашому депутату Роману Мацолі за його діяльність та турботу. Бажаємо йому міцного здоров’я, щастя та наснаги продовжувати робити добрі справи» – підсумувала  староста Великокаленицького старостинського округу Валентина Хомюк.