РОМАН МАЦОЛА ЗУСТРІВСЯ З МЕШКАНЦЯМИ ГОЛИКІВ, ВАРВАРІВКИ, ТАШОК ТА СТАРОГО КРИВИНА

Народний депутат України Роман Мацола провів ряд робочих зустрічей на Славутчині. Спілкуючись з громадою сіл Голики та Варварівка народний обранець прозвітувався про роботу у першому півріччі 2018 року, а також відповів на питання мешканців щодо політичної та економічної ситуації в Україні.

На зустрічі також обговорили важливі законопроекти, які були прийняті або лише готуються до прийняття у Верховній Раді.

Мешканці Голиків та сільський голова Василь Конченко подякували народному депутату за сприяння в освітлені вулиць села. Минулого року з державного бюджету (субвенція на соціально-економічний розвиток окремих регіонів), за сприяння Романа Мацоли, було виділено додаткові 100 тисяч гривень, яких не вистачало сільській раді для встановлення на усіх вулицях Голиків вуличного освітлення.

Не менш теплою була зустріч Романа Мацоли з мешканцями Ташок Цвітоської сільської ради. Селяни розповіли народному депутату про свої проблеми та просили посприяти в отримані юридичних консультацій щодо їх вирішення.

Ще одна зустріч відбулася у Старому Кривині. Тут Роман Мацола зустрівся з мешканцями вулиці Привокзальної та Садової.

Жителі поскаржилися народному депутату на жахливий стан багатоповерхового будинку, та проблеми зі світлом. Народний депутат попросив описати усі проблеми письмово та пообіцяв на основі листа направити звернення у відповідні органи.