ОПОРА ПРОАНАЛІЗУВАЛА РОБОТУ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ У 2018 РОЦІ

Роман Мацола очолив більшість рейтингів, серед депутатів від Хмельниччини. Народний депутат, який представляє мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, не пропустив жодного засідання Верховної Ради й комітету, зареєстрував найбільшу кількість законопроектів та найчастіше звертався з депутатськими запитами, які стосувалися проблем його округу.

За словами громадської консультантки «Опори» на Хмельниччині Оксани Банкової аналізували діяльність депутатів у січні-травні 2018 року у двох напрямках – робота у Верховній Раді та в окрузі. «Брали до уваги такі критерії, як кількість підготовлених законопроектів, запитів, відвідування засідань сесії та комітетів, фактична участь у голосуваннях, кількість депутатських приймалень в окрузі, особистих прийомів, участь у роботі органів місцевої влади, публічна активність в окрузі» – пояснила Оксана Банкова.

За результатами цьогорічного моніторингу, найбільше законопроектів, зокрема й у співавторстві, серед депутатів Хмельниччини, підготував власне  Роман Мацола – 25.

Також, Роман Мацола, найчастіше звертався з депутатськими запитами, які стосувалися вирішення питань округу  – 26 разів.

А ще, Роман Мацола – лідер серед мажоритарників за кількість проведених з мешканцями зустрічей. За даними мережі «ОПОРА» у січні-травні цього року народний депутат Роман Мацола провів 32 особисті прийоми та найактивніше з депутатів брав участь у роботі органів місцевого самоврядування.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини