ОПОРА ПРОАНАЛІЗУВАЛА РОБОТУ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ У 2018 РОЦІ

Роман Мацола очолив більшість рейтингів, серед депутатів від Хмельниччини. Народний депутат, який представляє мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, не пропустив жодного засідання Верховної Ради й комітету, зареєстрував найбільшу кількість законопроектів та найчастіше звертався з депутатськими запитами, які стосувалися проблем його округу.

За словами громадської консультантки «Опори» на Хмельниччині Оксани Банкової аналізували діяльність депутатів у січні-травні 2018 року у двох напрямках – робота у Верховній Раді та в окрузі. «Брали до уваги такі критерії, як кількість підготовлених законопроектів, запитів, відвідування засідань сесії та комітетів, фактична участь у голосуваннях, кількість депутатських приймалень в окрузі, особистих прийомів, участь у роботі органів місцевої влади, публічна активність в окрузі» – пояснила Оксана Банкова.

За результатами цьогорічного моніторингу, найбільше законопроектів, зокрема й у співавторстві, серед депутатів Хмельниччини, підготував власне  Роман Мацола – 25.

Також, Роман Мацола, найчастіше звертався з депутатськими запитами, які стосувалися вирішення питань округу  – 26 разів.

А ще, Роман Мацола – лідер серед мажоритарників за кількість проведених з мешканцями зустрічей. За даними мережі «ОПОРА» у січні-травні цього року народний депутат Роман Мацола провів 32 особисті прийоми та найактивніше з депутатів брав участь у роботі органів місцевого самоврядування.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини