БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КРУПЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Близько двох тисяч мешканців Славутського району скористалися можливістю безкоштовно перевірити своє здоров`я. За півроку лікарі-волонтери, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, провели медогляди у Берездівській, Ганнопільській громадах, у селах Славутського району та власне у Славуті. Цього тижня лікарі БФ «Сприяння розвитку медицини» завітали до Крупецької ОТГ.

Бажаючі пройти медичний огляд з`їжджалися до центру громади–Крупця з раннього-ранку. Попри великий ажіотаж, завдяки попередньому запису, довгих черг до медиків не було. Та попри це, за день, медична бригада провела понад 900 медоглядів.

Окрім огляду та консультації терапевта, кардіолога, окуліста, отоларинголога, мануального терапевта, гінеколога, невропатолога, дерматолога, хірурга,  ендокринолога всім бажаючим було зроблено ЕКГ, проведено ультразвукове дослідження та експрес-тест для визначення рівня цукру у крові, виміряно артеріальний і внутрішньо очний тиск.

У випадку призначення лікарі видавали селянам необхідні їм вітаміни, медикаменти, а також окуляри.

Окрім обстеження мешканці громади мали можливість і особисто поспілкуватися з Романом Мацолою. У день прийому народний депутат провів у Крупці особистий прийом громадян.

Також Роман Мацола побував у Поляні Крупецької ОТГ, де взяв участь святкуванні Дня молоді. Святкування розпочалося футбольним турніром «Молодь за спорт». Участь брали  п’ять команд, а саме: «Терен» (с.Крупець), «Феміда» (с.Колом’є), «Фортуна» (м.Славута), команди сіл Старий Кривин та Улашанівка.

Народний депутат України Роман Мацола, привітав усіх із святом, гравцям побажав удачі у грі та перемоги, а команді-переможниці подарував м’яч Національної збірної України з футболу.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини