РОМАН МАЦОЛА – НАЙАКТИВНІШИЙ ЗАКОНОТВОРЕЦЬ

Народний депутат України Роман Мацола у квітні зареєстрував 13 законопроектів. Відповідно до рейтингу, опублікованого аналітичним порталом «Слово та діло», це найвищий показник серед народних депутатів. За інформацією видання, загалом у Верховній Раді за місяць було зареєстровано 122 проекти законів. З них Президент України ініціював 2, Кабінет міністрів – 17, народні депутати – 103 документи.

Так народний депутат Романа Мацола зареєстрував ряд законопроектів, що стосуються проблем мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, інтереси яких він представляє у Верховній Раді України.

Серед них зміни до законів, щодо ведення лісового господарства та посилення охорони лісів, фінансування лісового господарства, а також охорони тваринного світу. Законопроекти напрацьовувалися спільно з представниками профільних комітетів з питань аграрної політики та земельних відносин, з питань екологічної політики та природокористування, експертами, науковцями, на основі численних звернень працівників лісового господарства, в тому числі і Хмельницької області.

Ще один законопроект співавторства Романа Мацоли щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Законопроектом передбачається повернення пільг четвертій категорії чорнобильців, як це передбачала, вилучена у 2014 році, стаття 23 Закону “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Також низкою депутатів, в тому числі і Романом Мацолою, було підготовлено та винесено законопроект про зміни до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» щодо надання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження в об’єднаних територіальних громадах.

У зв`язку з регулярними зверненнями до народного депутата Романа Мацоли мешканців Хмельниччини, які доглядають за хворими дітьми, був напрацьований законопроект щодо посилення їх соціального захисту. Йдеться про людей, які доглядають за дітьми, хворими на важкі перинатальні ураження нервової системи, важкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, важкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, або якщо дитина отримала важку травму, потребує трансплантації органу чи потребує паліативної допомоги. 15 травня 2018 року законопроект вже прийнято в першому читанні і є надія, що вже незабаром він стане законом.

Ознайомитися з рейтингом активних законотворців можна тут: https://www.slovoidilo.ua/2018/05/03/infografika/polityka/zakonotvorcha-diyalnist-rady-xto-aktyvnishe-vsix-pracyuvav-kvitni

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини