РОМАН МАЦОЛА ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ГРЕЦЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Днями Україну з візитом відвідали депутати Парламенту Греції.  В роботі з колегами взяли участь народні депутати України – члени групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою Віталій Курило, Роман Мацола, Геннадій Чекіта, Ірина Суслова та Дмитро Лубінець.

Під час зустрічі у Верховній Раді України парламентарі обох країн обговорили питання освіти, розвитку туризму, українських ув’язнених моряків у Греції, проживання грецьких меншин в Україні, особливо тих, які розташовані близько до лінії розмежування за умов збройної агресії з боку Росії на території Донецької та Луганської областей.

Окрім цього гості провели зустрічі з керівництвом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, зустріч з студентами Київського національного університету, а також зустріч з грецькими спільнотами.

Також парламентарі з Грецької Республіки відвідали місця Революції Гідності, ушанувавши пам’ять Героїв Небесної Сотні. Також наші гості відвідали Національний заповідник «Софію Київську» та Києво-Печерську лавру.

Склад делегації Грецької Республіки: Атанасіос Атанасіу (Mr. Athanasios Athanasiou) – Голова Парламентської Групи дружби “Греція-Україна”, депутат Парламенту ГР від урядової партії “СІРІЗА” – голова делегації; Саввас Анастасіадіс (Mr. Savvas Anastasiadis) – член Парламентської Групи дружби “Греція-Україна”, депутат Парламенту ГР від головної опозиційної партії Греції “Нова Демократія”; Хрістіна Філіппу (Ms. Christina Filippou) – співробітник Департаменту з європейських питань та міжпарламентського співробітництва Парламенту Греції.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини