РОМАН МАЦОЛА ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ГРЕЦЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Днями Україну з візитом відвідали депутати Парламенту Греції.  В роботі з колегами взяли участь народні депутати України – члени групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою Віталій Курило, Роман Мацола, Геннадій Чекіта, Ірина Суслова та Дмитро Лубінець.

Під час зустрічі у Верховній Раді України парламентарі обох країн обговорили питання освіти, розвитку туризму, українських ув’язнених моряків у Греції, проживання грецьких меншин в Україні, особливо тих, які розташовані близько до лінії розмежування за умов збройної агресії з боку Росії на території Донецької та Луганської областей.

Окрім цього гості провели зустрічі з керівництвом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, зустріч з студентами Київського національного університету, а також зустріч з грецькими спільнотами.

Також парламентарі з Грецької Республіки відвідали місця Революції Гідності, ушанувавши пам’ять Героїв Небесної Сотні. Також наші гості відвідали Національний заповідник «Софію Київську» та Києво-Печерську лавру.

Склад делегації Грецької Республіки: Атанасіос Атанасіу (Mr. Athanasios Athanasiou) – Голова Парламентської Групи дружби “Греція-Україна”, депутат Парламенту ГР від урядової партії “СІРІЗА” – голова делегації; Саввас Анастасіадіс (Mr. Savvas Anastasiadis) – член Парламентської Групи дружби “Греція-Україна”, депутат Парламенту ГР від головної опозиційної партії Греції “Нова Демократія”; Хрістіна Філіппу (Ms. Christina Filippou) – співробітник Департаменту з європейських питань та міжпарламентського співробітництва Парламенту Греції.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини