У СЛАВУТІ ПІСЛЯ РЕМОНТУ ВІДКРИЛИ РАЙОННУ БІБЛІОТЕКУ

За сприяння народного депутата Романа Мацоли минулого року на ремонт приміщення з державного бюджету було виділено 1 300 000 гривень. За ці гроші замінено вікна та двері установи, влаштовано систему водовідведення, відремонтовано приміщення. Дофінансовано ремонт та закуплено нові меблі за кошти з районного бюджету.

Також в рамках Третього конкурсу мікрогрантів від ГО «Інститут  солідарності громад Романа Мацоли» працівники бібліотеки отримали гроші на закупівлю сучасної літератури.

Символічну стрічку на вході до оновленої бібліотеки перерізали народний депутат України Роман Мацола, голова славутської районної ради Леонід Радзивілюк та голова славутської райдержадміністрації Богдан Маршук.

Першими відвідувачами бібліотеки стали голови сільських рад району та ОТГ, працівники культури, а також багатодітні матері. Власне у новому конференц-залі бібліотеки, з нагоди Дня Матері, для матерів-героїнь провели невелике святкування. Вірші та пісні про маму звучали з вуст учнів  Крупецького, Губелецького та Улашанівського НВК, а також представників фольклорного гурту «Перлинка».

Також під час свята було презентовано три проекти, які минулого року перемогли у Третьому конкурсі мікрогрантів, який традиційно проводить   Громадська організація «Інститут солідарності громад Романа Мацоли»: «Інформаційний буклет з картою-схемою «Туристична Славутчина», «Книжки бібліотеці – користь громаді» та «Читаюча дитина – успішна людина».

«Мені дуже приємно відкривати сьогодні таку установу культури. Хочу подякувати народному депутату України Роману Мацолі, який посприяв у виділені коштів на ремонт районної бібліотеки» – наголосив на святі голова районної ради Леонід Радзивілюк і додав, що «раніше ця бібліотека перебувала у, м’яко кажучи, старому приміщенні. Але сьогодні, після капітального ремонту, це приміщення змінилося – воно стало сучасним, затишним,  комфортним. Бібліотека – це не тільки місце, де можна почитати книгу. Це місце, де можна отримати корисну інформацію, поспілкуватися, обмінятися досвідом з іншими людьми».

«Приємно сьогодні  проводити захід в такому гарному, оновленому після реконструкції та ремонту приміщенні. Хочу подякувати народному депутату України Роману Мацолі. За його допомоги та сприяння, а також завдяки коштам з районного бюджету, нам вдалося здійснити реконструкцію та ремонт даного закладу. Вкладати кошти в створення таких бібліотечних центрів це інвестиція в інтелектуальне майбутнє наших дітей» – зазначив голова райдержадміністрації Богдан Маршук.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини