РОМАН МАЦОЛА ВІДВІДАВ ПОЛЯНСЬКИЙ НВК

Народний депутат України зустрівся з вчителями та батьками Полянської школи. Під час зустрічі обговорювали питання реформування освіти та розвитку Крупецької громади. Присутні подякували Роману Мацолі за оновлені меблі та сучасну комп`ютерну техніку.

Минулого року завдяки ініціативі народного депутата України Романа Мацоли з державного бюджету (з субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій) для оновлення Полянського НВК було виділено 150 тисяч гривень. За ці кошти придбали 5 ноутбуків, мультимедійну дошку, проектор, холодильник, шафи в класи школи та садочок.

За словами народного депутата України Романа Мацоли у зв`язку з початком освітньої реформи необхідно перш за все оновлювати матеріальну базу сільських шкіл.

«Завдяки сучасним технологіям теперішні школярі значно швидше розвиваються і навчаються. Сільська школа повинна йти в ногу з часом і використовувати у навчальному процесі комп`ютери та мультимедійну техніку. Тільки так ми зможемо зробити цих дітей в майбутньому конкурентними на ринку праці та дати їм можливість заробляти на нормальне життя в рідній країні» – наголосив Роман Мацола.