ЛІКАРІ-ВОЛОНТЕРИ ПРОВЕЛИ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ

З ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, 6 травня вузькопрофільні лікарі Благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» провели безкоштовний медогляд в Жукові Славутського району.

Пройти обстеження в терапевта, кардіолога, окуліста, отоларинголога, мануального терапевта, гінеколога, невропатолога, дерматолога, хірурга та ендокринолога виявили бажання мешканці 7 сіл Cлавутського району. Тож за день лікарі з Рівного, Славути, Шепетівки та Полонного провели у Жукові понад 800 прийомів.

Окрім огляду та консультації спеціаліста пацієнти мали можливість зробити  кардіограму, узд, перевірити зір та здати миттєвий аналіз крові на цукор. Також, за необхідності, усі мали можливість безкоштовно отримати призначені лікарями вітаміни та медикаменти, а також окуляри.

Разом з мешканцями району медогляд пройшов і Роман Мацола. Народний депутат України також поспілкувався з лікарями та провів у Жукові особистий прийом громадян. 

Зазначимо, це вже сьомий такий виїзний медичний захід на території районів, які представляє у Верховній Раді народний депутат України Роман Мацола. Раніше лікарі-волонтери вже приїжджали в Берездів та Ганнопіль Славутського району, Ленківці  та Городнявку Шепетівського району та в Новоселицю й Кустівці Полонського району. 

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини