ЛІКАРІ-ВОЛОНТЕРИ ПРОВЕЛИ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ

З ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, 6 травня вузькопрофільні лікарі Благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» провели безкоштовний медогляд в Жукові Славутського району.

Пройти обстеження в терапевта, кардіолога, окуліста, отоларинголога, мануального терапевта, гінеколога, невропатолога, дерматолога, хірурга та ендокринолога виявили бажання мешканці 7 сіл Cлавутського району. Тож за день лікарі з Рівного, Славути, Шепетівки та Полонного провели у Жукові понад 800 прийомів.

Окрім огляду та консультації спеціаліста пацієнти мали можливість зробити  кардіограму, узд, перевірити зір та здати миттєвий аналіз крові на цукор. Також, за необхідності, усі мали можливість безкоштовно отримати призначені лікарями вітаміни та медикаменти, а також окуляри.

Разом з мешканцями району медогляд пройшов і Роман Мацола. Народний депутат України також поспілкувався з лікарями та провів у Жукові особистий прийом громадян. 

Зазначимо, це вже сьомий такий виїзний медичний захід на території районів, які представляє у Верховній Раді народний депутат України Роман Мацола. Раніше лікарі-волонтери вже приїжджали в Берездів та Ганнопіль Славутського району, Ленківці  та Городнявку Шепетівського району та в Новоселицю й Кустівці Полонського району. 

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини