РОМАН МАЦОЛА ПРИВІЗ В КУСТІВЦІ МЕДИКІВ-ВОЛОНТЕРІВ

21 квітня, з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, до Кустівців Полонського району завітали 17 профільних лікарів. Зокрема: терапевт, педіатр, кардіолог, окуліст, отоларинголог, мануальний терапевт, гінеколог, невропатолог, дерматолог, хірург, ендокринолог. За день медики провели у селі понад вісімсот оглядів.

Мешканці Воробіївки, Храбузної, Москалівки, Білецького, Голубчі, Онацьківців та власне Кустівець також мали можливість зробити кардіограму, рентген, узд та здати аналіз крові на цукор.

За необхідності, пацієнти безкоштовно отримували окуляри чи призначені лікарями вітаміни та медикаменти.

Це вже другий такий виїзний медичний захід, ініційований народним депутатом Роман Мацолою на території Полонського району. Раніше лікарі-волонтери вже приїжджали в Новоселицю. Медичні огляди також відбувалися в Берездівській й Ганнопільській ОТГ Славутського району, Ленковецькій ОТГ та Городнявці в Шепетівському районі.  

До речі, під час медогляду в Кустівцях усі охочі мали можливість особисто поспілкуватися з Романом Мацолою. Народний депутат України провів особистий прийом та оглянув комп`ютерний клас місцевої школи, в якому наприкінці минулого року, завдяки Роману Мацолі, оновили комп`ютерну техніку.