НА ШЕПЕТІВЩИНІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ СІЛЬСЬКІ ІГРИ

Цими вихідними у Грицеві та Судилкові розпочалися змагання першого етапу літніх сільських ігор Шепетівського району та ОТГ серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос». Турнір проходить за підтримки народного депутата України Романа Мацоли.

У перший день змагань, 21 квітня, у Грицівській школі сильнішого визначали волейбольні команди дівчат та хлопців. В напруженій боротьбі перемогу вибороли юні волейболісти з Кустівців Полонського району, другими стали учениці Травлинської школи Судилківської ОТГ, треті – учні з Грицева.

 

У юнаків перемогу здобули волейболісти з Чотирбоків Ленковецької ОТГ, другі – грицівчани, а треті – волейболісти з села Коськів Ленковецької ОТГ.

Кращих гравців турніру Валерію Коник та Назара Ковальчука, футболками  національної збірної України з футболу, особисто нагородив народний депутат України Роман Мацола.

У другий день в Судилківській школі, відбулися змаганнями з гандболу та кульової стрільби. В змаганнях з гандболу серед дівчат та командних змаганнях з кульової стрільби перемогу здобули команди Судилківської школи, другими стали учні Городищенської школи, а третіми – збірна команда  Судилківської ОТГ.

В особистій першості з кульової стрільби серед дівчат перемогла Віра Дорожна, друга Катерина Більчинська, третє місце посіла Аліна Колесник. В хлопців перемогу здобув Богдан Бондарчук, друге місце виборов Дмитро Павловський, а третім став Андрій Сидоришин.