НА ШЕПЕТІВЩИНІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ СІЛЬСЬКІ ІГРИ

Цими вихідними у Грицеві та Судилкові розпочалися змагання першого етапу літніх сільських ігор Шепетівського району та ОТГ серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос». Турнір проходить за підтримки народного депутата України Романа Мацоли.

У перший день змагань, 21 квітня, у Грицівській школі сильнішого визначали волейбольні команди дівчат та хлопців. В напруженій боротьбі перемогу вибороли юні волейболісти з Кустівців Полонського району, другими стали учениці Травлинської школи Судилківської ОТГ, треті – учні з Грицева.

 

У юнаків перемогу здобули волейболісти з Чотирбоків Ленковецької ОТГ, другі – грицівчани, а треті – волейболісти з села Коськів Ленковецької ОТГ.

Кращих гравців турніру Валерію Коник та Назара Ковальчука, футболками  національної збірної України з футболу, особисто нагородив народний депутат України Роман Мацола.

У другий день в Судилківській школі, відбулися змаганнями з гандболу та кульової стрільби. В змаганнях з гандболу серед дівчат та командних змаганнях з кульової стрільби перемогу здобули команди Судилківської школи, другими стали учні Городищенської школи, а третіми – збірна команда  Судилківської ОТГ.

В особистій першості з кульової стрільби серед дівчат перемогла Віра Дорожна, друга Катерина Більчинська, третє місце посіла Аліна Колесник. В хлопців перемогу здобув Богдан Бондарчук, друге місце виборов Дмитро Павловський, а третім став Андрій Сидоришин.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини