У ПАШУКАХ ВІДКРИЛИ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Пограти у футбол та волейбол, подолати перешкоди на велосипеді, позайматися спортивним туризмом, покататися на гойдалці чи просто відпочити на лавочці тепер можуть мешканці Пашуків Судилківської ОТГ. А все завдяки участі у Конкурсі мікрогрантів, який три роки поспіль проводить ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Минулого року активні мешканці Пашуків перемогли у конкурсі. І сьогодні у центрі села, де раніше  росли бур`яни, облаштована спортивно-відпочинкова зона. Знайти собі зайняття до душі тут можуть усі: від найменшого до найстаршого мешканця села.

Участь у відкритті майданчика взяли близько сотні мешканців Пашуків та навколишніх сіл, керівництво об`єднаної територіальної громади, підприємці, а також народний депутат України Роман Мацола.

 

Народний обранець прозвітував перед громадою про свою роботу у Верховній Раді та на окрузі, а також відповів на питання мешканців села.

Роман Мацола подякував Оксані Вільбіцькій, Олександрі Кондратовій та Зінаїді Коробенюк, які взяли участь у Третьому конкурсі мікрогрантів.  «Ці чудові жінки, попри перешкоди, пройшли усі етапи конкурсу. Вони об`єднали навколо своєї ідеї мешканців села, керівництво громади, знайшли необхідне фінансування і разом з вами зробили цей чудовий майданчик. Беріть з них приклад і разом ми зможемо покращувати ситуацію у селі, в ОТГ, в районі» – наголосив народний депутат Роман Мацола.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини