ЛІКАРІ-ВОЛОНТЕРИ ПРОВЕЛИ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД МЕШКАНЦІВ ПІВНОЧІ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ

З ініціативи народного депутата України Романа Мацоли, 24 березня вузькопрофільні лікарі Благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» провели безкоштовний медогляд в Городнявці Шепетівського району.

Пройти обстеження в терапевта, педіатра, кардіолога, окуліста, отоларинголога, мануального терапевта, гінеколога, невропатолога, дерматолога, хірурга та ендокринолога виявили бажання мешканці 16 сіл Шепетівського району. Тож за день лікарі з Рівного, Славути, Шепетівки та Полонного провели у селі 752 прийоми.

Окрім огляду та консультації спеціаліста пацієнти мали можливість зробити  кардіограму, узд та здати аналіз крові на цукор. За необхідності, люди безкоштовно отримували окуляри чи призначені лікарями вітаміни та медикаменти.

Разом з мешканцями району медогляд пройшов і Роман Мацола. Народний депутат України також поспілкувався з лікарями та провів в Городнявці особистий прийом громадян.  

Зазначимо, це вже п`ятий такий виїзний медичний захід на території районів, які представляє у Верховній Раді народний депутат України Роман Мацола. Раніше лікарі-волонтери вже приїжджали в Берездівську та Ганнопільську ОТГ Славутського району, Ленковецьку ОТГ Шепетівського району та в Новоселицю Полонської ОТГ.