РОМАН МАЦОЛА ВІДВІДАВ СЕЛА ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ

19 березня народний депутат України Роман Мацола зустрівся з мешканцями села Корчик. Під час зустрічі Роман Мацола прозвітував за роботу у 2017 році та обговорив з присутніми проблеми села. Серед іншого, говорили про освітню реформу, перспективи добудови Корчицької школи, ремонт доріг та розвиток індивідуальних молочних господарств.

Роман Мацола також оглянув місцевий будинок культури. Минулого року, за сприяння народного депутата, з державного бюджету на частковий ремонт споруди було виділено 100 тисяч гривень. За ці гроші провели реконструкцію та ремонт приміщень на першому та другому поверсі будинку. 

Зокрема, обладнали тренажерний зал для мешканців громади та зал для тимчасового проведення зайнять з фізкультури учнями місцевої школи. Крім цього в клубі вдалося замінити вікна та відновити систему опалення.

Також Роман Мацола побував у селі Михайлюча. Тут, за сприяння народного депутата України, за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, минулого року придбали для місцевого дитячого садочка твердопаливний котел. Окрім теплих кімнат дошкільний навчальний заклад тепер ще й економить гроші на опаленні.

У місцевий школі Роман Мацола зустрівся з мешканцями села, вчителями та депутатами. Сільський голова подякував народному депутату України за допомогу у вирішенні тих проблем, які озвучувалися під час попереднього візиту у 2017 році.

Роман Мацола оглянув класи школи та подивився, як використовують комп`ютерне та мультимедійне обладнання, яке минулого року було закуплене з ініціативи народного депутата України.

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини