РОМАН МАЦОЛА ЗУСТРІВСЯ З МЕШКАНЦЯМИ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Під час зустрічі, яка відбулася в Ганнопільському будинку культури, освітяни громади отримали комп`ютерну техніку.

Розпочався захід з презентації двох проектів, які перемогли та отримали фінансування в рамках Третього конкурсу мікрогрантів. Його вже третій рік поспіль на території Славутського, Шепетівського та Полонського районів проводить громадська організація «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Зокрема, за участі авторів, відбулася презентація книжки «Святе джерело моєї душі». Це збірник зі спогадами про історію рідного краю та з творами місцевих талантів. Видана книжка буде передана в бібліотеки та школи району. А перший примірник збірки авторський колектив вручив народному депутатові України.

Також за підсумками Третього конкурсу мікрогрантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» для Ганнопільського клубу придбали музичне обладнання. Зокрема: мікрофони, стійки та мікшерний пульт.

В кінці зустрічі, за участі керівництва ОТГ, Роман Мацола передав освітянам громади комп`ютерну техніку. Ноутбук, кольоровий принтер та мишки, закуплені з ініціативи народного депутата України за кошти з державного бюджету, отримала кожна школа громади.

Роман Мацола також прозвітував перед мешканцями громади за роботу у Верховній Раді й окрузі та провів особисті прийоми.