РОМАН МАЦОЛА: «І ДІТИ, І БАТЬКИ МАЮТЬ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ПРИЙШЛИ У НОВУ ШКОЛУ»

Народний депутат України Роман Мацола зустрівся з освітянами Судилківської об`єднаної територіальної громади та оглянув новий дах судилківської школи. Завдяки зверненням Романа Миколайовича на утеплення та заміну покрівлі навчального закладу з державного бюджету виділили 1,2 мільйона гривень.

Під час зустрічі директори шкіл, керівництво громади та народний депутат обговорили питання реформування освіти та підготовки до старту «нової української школи».  Адже, вже у вересні усі початкові школи повинні бути обладнанні класами зі спеціальними антисколіозними партами, ігровими комплексами, меблями та мати відповідну сучасну техніку.

Тож народний депутат, разом з керівництвом отг, передав школам 14 одиниць комп`ютерної та мультимедійної техніки, зокрема: мультимедійну дошку, проектор, принтери, ноутбуки та моноблоки.

Закуплена з ініціативи народного депутата (за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів) техніка, стала першим кроком на шляху до створення нових класів в школах громади.

Дякуючи освітянам за їх роботу та співпрацю народний депутат наголосив, що власне з освіти має починатися розвиток громади. «Першого вересня і першокласники, і їх батьки повинні зрозуміти, що вони прийшли в нову школу. З новими підходами вчителів, з новою якість навчання і з новою сучасною технікою» – наголосив Роман Мацола.