ШКОЛИ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ НОВУ ТЕХНІКУ

Ноутбуки, проектори, мультимедійні дошки для 14 шкіл району вдалося закупити завдяки ініціативі народного депутата України Романа Мацоли. 

5 лютого Роман Мацола зустрівся з освітянами Славутського району. Директори шкіл, керівництво району, райвідділу освіти та народний депутат обговорили питання, які виникають під час підготовки до старту «нової української школи».

Адже, відповідно до прийнятого Верховною Радою закону «Про освіту», вже цього року 400 тисяч першокласників в Україні вперше сядуть за парти реформованої школи. Закладу, у якому буде приємно навчатись і де учням не тільки даватимуть знання, а й вчитимуть застосовувати їх у житті.

Відтак до першого вересня усі початкові школи повинні бути обладнанні класами зі спеціальними антисколіозними партами, ігровими комплексами, меблями та мати відповідну сучасну техніку.

Закуплена з ініціативи народного депутата (за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів) мультимедійна та комп`ютерна техніка, стала першим кроком на шляху до створення таких нових класів.

В кінці зустрічі, від імені керівників навчальних закладів району, начальник відділу освіти  Дмитро Бойчак вручив Роману Мацолі спеціальну Подяку: «За відмінне виконання депутатських обов`язків та вагомий внесок у розвиток освітньої сфери району».

Нагадаю, три тижні тому народний депутат Роман Мацола відвідав Старокривинський НВК. В школі, завдяки перемозі вчителів у Третьому конкурсі мікрогрантів, організованого ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», вже вдалося організувати клас для першокласників, який відповідатиме вимогам «нової української школи».

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини