РОМАН МАЦОЛА: ОСВІТІ ТРЕБА ПРИДІЛЯТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ

Народний депутат України Роман Мацола зустрівся з директорами шкіл Полонської ОТГ. Народний депутат передав сільським школам два десятки нових комп`ютерів.

Їх вдалося закупити в рамках програми підтримки сільської освіти від Кабінету Міністрів України.

Саме завдяки плідній співпраці, яку Роман Мацола проводить з мешканцями, керівниками та депутатами об`єднаної громади, а також з урядом, на соціально-економічний розвиток освіти Полонської ОТГ 2017 року з державного бюджету вдалося залучити майже пів мільйона гривень.

За ці гроші проведено капітальний ремонт з заміною вікон в Котюржинецькому НВК, триває благоустрій території Полонського НВК №1, придбано комп`ютерну техніку для НВК №2, ДНЗ №2 «Веселка» та закуплено дитячі ігрові майданчики для Новолабунського ДНЗ «Сонечко», Новоселицького ДНЗ «Журавлик», Полонського ДНЗ «Калинка», Червонівської ЗОШ та Прислуцького НВК.

За словами народного депутата Романа Мацоли з розвитку освіти має починатися розвиток громади. “Ми мусимо зробити все, щоб наші діти мали доступ до якісного навчання і вони були конкурентними з випускниками, наприклад, київських шкіл» – наголосив народний депутат.