РОМАН МАЦОЛА В СКЛАДІ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ПЕРЕБУВАЄ У МАКЕДОНІЇ

21 листопада розпочався офіційний візит до Скоп’є членів групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків з Республікою Македонія. В складі делегації народні депутати Роман Мацола, Андрій Шинькович та Михайло Кобцев.

З нагоди Дня Гідності і Свободи народні депутат України разом з представниками української громади в Македонії ім. Лесі Українки та представниками українського бізнесу взяли участь в урочистих зборах у Посольстві України в Македонії.

У Скоп`є українські парламентарі вже зустрілися з Головою Зборів Республіки Македонія Талатом Джафері. Спікер македонського парламенту висловив сподівання, що візит стане стимулом для подальших активних зустрічей. Законодавці обох країн  відзначили співпрацю і підтримку один одного на міжнародній арені, особливо в рамках ОБСЄ та Ради Європи.

Сторони погодились, що Республіка Македонія та Україна поділяють рішучу позицію стати частиною ЄС та НАТО. Пан Джафері висловив подяку, що Україна підтримує Македонію на шляху демократичного розвитку і прагнення до євроатлантичних структур.

У свою чергу Республіка Македонія особливо зацікавлена ​​в економічному співробітництві, торгівлі та залученню українських інвестицій.

У наступні дні народні депутати України мають намір ознайомитися з ходом реформ в Македонії розширити спектр взаємовигідної співпраці між країнами.

Серед пріоритетних питань, які будуть обговорюватися, – збільшення товарообігу між Україною і Македонією, відкриття прямого авіаційного сполучення, збільшення туристичного та ділового пасажиропотоку між країнами, популяризація України в Македонії.

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини