РОМАН МАЦОЛА ВІДКРИВ ЕКОЛОГІЧНУ СТЕЖКУ «ПЕРЛИНА СЛАВУТЧИНИ»

Днями народний депутат України Роман Мацола відвідав Національний природний парк «Мале Полісся». Там, на території гідрологічного заказника місцевого значення Голубе озеро, відбулося урочисте відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини».

Разом з ученицею Крупецького НВК Вікторією Шевченко, керівниками районної влади та лісівниками, Роман Мацола перерізав символічну стрічку.

А потім усі присутні вирушили за вказівниками по маршруту .

Протяжність екологічної стежки 3,8 км, які поділені на 11 зупинок. На зупинках розміщені інформаційні стенди та місця для відпочинку. Власне сам проект реалізовувався з метою поєднання відпочинку, навчання та виховання бережливого ставлення до природи.

В Національному природному парку «Мале Полісся» сподіваються, що стежкою регулярно ходитимуть педагоги та вихователі, діти старших груп дошкільних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл, а також усі охочі відпочити на березі Голубих озер.

Відкриття екостежки стало можливим завдяки активній участі працівників національного парку в третьому конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» та сприянні Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини