ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ МІСТА – КОНЦЕРТ ГУРТУ ВВ

22, 23 та 24 вересня чудові міста Славута, Полоннне та Шепетівка святкували свої Дні народження. З цієї нагоди на центральних площах міст виступив легендарний український рок-гурт “Воплі Відоплясова”. Послухати хіти у виконанні Олега Скрипки прийшло понад десять тисяч мешканців.

У Славуті, на площі перед будинком рад, мешканці міста почали збиратися задовго до святкового концерту. Усі з нетерпінням чекали на вихід зіркових гостей свята.

Розпочався концерт з привітання народного депутата України Романа Мацоли.

А Олег Скрипка продовжив його виконанням пісні “День народження”.

Було відчуття, що “Весну”, “Країну мрій”, “Були на селі”, “Галю приходь” та ще з десяток хітів ВВ, разом з Олегом Скрипкою, співали усі славутчани.

У Полонному концерт відбувався під акомпанемент дощу. Та це не завадило насолодитися виступом “Воплі Відоплясова” кільком тисячам мешканцям міста.

На завершення концерту усі присутні, на площі перед будинком культури, раз за разом просили музикантів заспівати “на біс”.

У неділю, 24 вересня, легендарний український рок-гурт “Воплі Відоплясова” вітав з Днем міста мешканців Шепетівки.

Близько години Олег Скрипка та тисячі шепетівчан в один голос проспівали такі хіти, як:  “Танці”, “Ти ж мене підманула”, “Січові стрільці”, “Пачка цигарок”, “Горіла сосна, палала”.

На завершення свята Олег Скрипка подякував Роману Мацолі за запрошення, а шепетівчанам – за чудову атмосферу свята.