ФУТБОЛІСТИ ТА ВБОЛІВАЛЬНИКИ «КУБКА ПІВНОЧІ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ ПОЄДИНОК ЗБІРНИХ УКРАЇНИ ТА ТУРЕЧЧИНИ

Близько сотні мешканці Полонського, Славутського та Шепетівського районів 2 вересня у Харкові побували на грі футбольних Національних збірних України та Туреччини. Це стало можливим завдяки співпраці Федерації футболу України та ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Відчути неймовірну атмосферу на заповненому вщерть стадіоні «Металіст» мали змогу кращі гравці команд, які брали участь у Кубку Півночі Поділля, футболісти-учасники фіналу змагань, а також найактивніші вболівальники-переможці конкурсів, організованих ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Не в останню чергу завдяки підтримці вболівальників футболісти Національної збірної України продемонстрували чудовий футбол, створили  безліч небезпечних моментів, та перемогли у надважливому матчі команду Туреччини з рахунком 2:0. 

Зазначу, ще одна частина вболівальників з Полонського, Славутського та Шепетівського районів, завдяки ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», поїде 9 жовтня до Києва підтримати збірну України з футболу в поєдинку з командою Хорватії.