РОМАН МАЦОЛА ПРИВІЗ ЧЕТВЕРТУ ПАРТІЮ БЕЗКОШТОВНИХ ЛІКІВ

Цього тижня медичні та соціальні заклади Полонського, Славутського та Шепетівського районів отримали нову партію ліків в рамках програми «Безкоштовна аптечка» від Романа Мацоли. Народний депутат України особисто передав медикаменти Берездівському та Славутському територіальним центрам соціального обслуговування, Сульжинецькій амбулаторії та Полонському будинку-інтернату для людей похилого віку.

Серед препаратів: «Лактовіт форте» (пробіотик для відновлення імунної системи), «Мілістан» (муколітик), «Респіброн» (противірусний засіб), «Денебол» (знеболюючий протизапальний гель), «Норзидим» (антибіотик широкого спектру дії), «Норфепім» (антибіотик широкого спектру дії), Лево-Фк (інфузійний антибіотик для лікування бактеріальних та змішаних інфекцій) та «Амібіотик» (комбінований антибіотик в розчині для ін`єкцій).

Усі медикаменти якісного імпортного виробництва. До кожного препарату є реєстраційне посвідчення та сертифікат якості. Отримані ліки медики видають пацієнтам безкоштовно. Щоб уникнути спекуляції – усі упаковки позначені наклейками, або печаткою з логотипами та написом «Благодійна допомога».

 

Окрім медикаментів районні лікарні та центри первинної медико-санітарної допомоги отримали від Романа Мацоли 55 спеціальних контейнерів з охолоджуючими елементами для транспортування ліків, імунологічних засобів та вакцин. 

Зазначу, Громадська організація «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» при співпраці з Благодійним фондом «Фармварта» за останні чотири місяці привезла в районні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, інтернати для людей похилого віку, центри реабілітації дітей-інвалідів, терцентри та селищні ради лікувальні препарати та профілактичні засоби іноземного виробництва загальною ринковою вартістю понад 5 мільйонів гривень. 

Детальніше про наявність потрібних вам ліків у вашій амбулаторії можна дізнатися безпосередньо у лікарів, або ж на спеціальному стенді з написом «Безкоштовна аптечка» та логотипом ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини