РОМАН МАЦОЛА ПРИВІЗ ЧЕТВЕРТУ ПАРТІЮ БЕЗКОШТОВНИХ ЛІКІВ

Цього тижня медичні та соціальні заклади Полонського, Славутського та Шепетівського районів отримали нову партію ліків в рамках програми «Безкоштовна аптечка» від Романа Мацоли. Народний депутат України особисто передав медикаменти Берездівському та Славутському територіальним центрам соціального обслуговування, Сульжинецькій амбулаторії та Полонському будинку-інтернату для людей похилого віку.

Серед препаратів: «Лактовіт форте» (пробіотик для відновлення імунної системи), «Мілістан» (муколітик), «Респіброн» (противірусний засіб), «Денебол» (знеболюючий протизапальний гель), «Норзидим» (антибіотик широкого спектру дії), «Норфепім» (антибіотик широкого спектру дії), Лево-Фк (інфузійний антибіотик для лікування бактеріальних та змішаних інфекцій) та «Амібіотик» (комбінований антибіотик в розчині для ін`єкцій).

Усі медикаменти якісного імпортного виробництва. До кожного препарату є реєстраційне посвідчення та сертифікат якості. Отримані ліки медики видають пацієнтам безкоштовно. Щоб уникнути спекуляції – усі упаковки позначені наклейками, або печаткою з логотипами та написом «Благодійна допомога».

 

Окрім медикаментів районні лікарні та центри первинної медико-санітарної допомоги отримали від Романа Мацоли 55 спеціальних контейнерів з охолоджуючими елементами для транспортування ліків, імунологічних засобів та вакцин. 

Зазначу, Громадська організація «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» при співпраці з Благодійним фондом «Фармварта» за останні чотири місяці привезла в районні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, інтернати для людей похилого віку, центри реабілітації дітей-інвалідів, терцентри та селищні ради лікувальні препарати та профілактичні засоби іноземного виробництва загальною ринковою вартістю понад 5 мільйонів гривень. 

Детальніше про наявність потрібних вам ліків у вашій амбулаторії можна дізнатися безпосередньо у лікарів, або ж на спеціальному стенді з написом «Безкоштовна аптечка» та логотипом ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».