ВИЗНАЧИЛИСЯ УСІ ПЕРЕМОЖЦІ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ З ЗАГАЛЬНИМ ФОНДОМ 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

На території Шепетівського району за кошти ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» цього року будуть реалізовані 38 проектів, які перемогли у Третьому конкурсі мікрогрантів.

Так у Шепетівці відкриють медіаційний центр для учнівської молоді, учасників АТО та сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях; побудують дитячу площадку для реабілітації і всебічного розвитку дітей з особливими потребами; встановлять світлофор з приладом звукового супроводу, а також закуплять у відділення відновного лікування ЦРЛ фізіотерапевтичну апаратуру для реабілітації учасників АТО та дітей інвалідів.

Для активного фізичного розвитку та спорту за грантові гроші у місті встановлять спортмайданчик «Street Workout», відремонтують та облаштують тренажерну залу та приміщення ліцейного стрілкового тиру,  облаштують картингдром та веломототрек. На території 8-мої школи змонтують обладнання для туризму. Крім того, загородять та модернізують спортивний майданчик школи №3 та осучаснять кабінет історії школи №7. А в ДНЗ №8 відремонтують спортивну залу.

За результатами засідання грантового комітету переможцями конкурсу також стали проекти: «Крила життя»,  «Сучасний клас образотворчого мистецтва в Шепетівській дитячій художній школі», «Модернізація куточка живої природи позашкільного навчального закладу «Мій зоосвіт», проведення літературно-музичного фестивалю «Незалежні і талановиті: Шепетівшина»

Також цього року відбудеться творчий звіт та нагородження за досягнення у різноманітних фестивалях та конкурсах дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також науково-практичного колоквіуму та придбання сучасного інструментарію для отримання якісної корекційної допомоги дітям з особливостями психофізичного розвитку.

За грантові та спонсорські кошти також облаштують кімнату-музей шепетівської центральної районної бібліотеки та забезпечать технічним оснащенням її арт-простір. А в малій глядацькій залі міського будинку культури облаштують кімнату звукотехнічного обслуговування.                

У Шепетівському районі за кошти Третього конкурсу мікрогрантів «Інституту солідарності громад Романа Мацоли» облаштують територію спортивного дитячого майданчика в селі Ленківці, ще один дитячий майданчик з`явиться в селі Пліщин. В музеї школи села Городнявка оформлять експозицію захисників незалежності та територіальної цілісності України, зокрема, Героя України Миколи Дзявульського та героя АТО Сергія Гаврилюка. Ініціативні мешканці Сасанівки реалізовуватимуть проект «Здорове дошкільнятко – мамине малятко». Ще два проекти: «Пісочна ігротерапія» та «Здорова молодь-майбутнє нашої країни» – реалізують для дітей сіл Лотівка та Саверці.

В Судилківській ОТГ за грантові гроші та кошти спонсорів закуплять техніку для благоустрою села Велика Медведівка. Облаштують спортивно-ігровий майданчик в селі Пашуки та закуплять туристичний інвентар та обладнання для проведення військово-патріотичних занять з молоддю села Траулин. В селі Климентовичі переможці конкурсу грантів встановлять новий спортивний майданчик, а спільно з мешканцями села Рудня-Новенька очистять й дезінфікують воду в криницях двох сіл.         

В Грицеві за результатами конкурсу мікрогрантів «Інституту солідарності громад Романа Мацоли» цього року реалізують 6 проектів. Зокрема,  облаштують спортивний майданчик, утворять вокально-мистецький центр «Квінта», а в читальному залі селищної бібліотеки з`явиться сучасний інформаційний простір. Також бібліотекарі, разом з вчителями,  реалізовуватимуть проект «Гомонять історії сторінки». А в гуртожитку грицівського ВПУ №8 обладнають спеціальну кімнату, де учні зможуть вчитися, працювати та відпочивати. Ще один проект передбачає ремонт спортзалу для учнів вищих професійних училищ №38 та №19.

Зазначу, цього року, Третій конкурс мікрогрантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» проводила в рамках «Програми розвитку громад» у співпраці з ГО «Фонду сталого розвитку «Стара Волинь» Протягом двох місяців кращі тренери навчали понад півтисячі ініціативних мешканців регіону писати грантові проекти, правильно оцінювати ресурси своєї громади та розумно планувати вирішення нагальних проблем.

В рамках конкурсу у Полонному, Шепетівці, Славуті, Ганнополі та Грицеві відбулося 25 тренінгів. На втілення у життя найкращих проектів, створених в рамках цього навчання, «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» передбачив 1 000 000 гривень. 

Визначав переможців – спеціальний грантовий комітет. До його складу увійшли самі учасники конкурсу-керівники проектів, які разом зі своєю командою відвідали тренінги зі сталого розвитку громад та написали власний проект. Вибирали кращі проекти враховуючи їх актуальність, унікальність, цінність для громади та користь для максимальної кількості мешканців регіону.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини