ЦЬОГО РОКУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЧАСТИНУ ДОРОГИ МІЖ СЛАВУТОЮ ТА ШЕПЕТІВКОЮ

На ремонт, завдяки прийнятому Верховною Радою закону, виділять 90 мільйонів гривень. 

3 вересня 2015 року 234 народних депутати, в тому числі і Роман Мацола, який представляє у Верховній Раді мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, підтримали Закон, який розпочав в державі експеримент з ремонту автомобільних доріг державного значення за рахунок перевиконання щомісячних планових митних надходжень.

Цього року експеримент почав діяти і у Хмельницькій області. Сума, яку скерують та ремонт доріг, за інформацією Хмельницької митниці, становитиме щонайменше 250 млн. гривень.

Тож за наполяганням народного депутата України Романа Мацоли за частину цих коштів цього року планують відремонтувати і три ділянки автодороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Зокрема, ремонтуватимуть найгірші відрізки: 5,8 кілометрів автодороги від Шепетівки до Кам’янки, Грицівське перехрестя та 2 кілометри дороги на межі Шепетівського та Старокостянтинівського районів. Загальна сума коштів, необхідних на ремонт цих ділянок дороги становить понад 89 600 тис. грн.

Втім непокоїть ситуація, що тендер на проведення цього ремонту ще не відбувся. Тож не виключено, що дорогу ремонтуватимуть, не влітку, а як завжди – під час дощу, а то й снігу.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини