У СЛАВУТІ ТА ГАННОПОЛІ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ

Цього року за кошти ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» на території Славутського району будуть реалізовані 37 проектів, які перемогли у Третьому конкурсі мікрогрантів.

Зокрема у Славуті побудують смугу перешкод на території школи №1, встановлять ігрові майданчики на території шкіл №4 та №6 та облаштують дитячий павільйон для учнів школи №5. Ще один спортивний комплекс з`явиться на території ДНЗ №7 «Дюймовочка», а на території ДНЗ №6 «Золота рибка» облаштують спортивно-ігровий комплекс для дітей з особливими потребами.

НВК Славути також реалізовуватиме проект «Планета дитячих мрій» (осучаснення музично-спортивної зали комплексу). У ПМСД Славути впровадять електронну реєстратуру, а в Славутській центральній районній лікарні відремонтують харчоблок для покращення умов приготування молока та молочних сумішей дітям молодшого віку.

За грантові та спонсорські кошти також буде придбано спортінвентар боксерському клубу Патріот та спортивному клубу Атлет; встановлено дитячий спортмайданчик на території ОСББ «Славута-Новобуд», облаштовано зовнішню зону очікування при міському ЦНАПі, а також закуплено книжки для дитячої та дорослої районних бібліотек.

За результатами засідання грантового комітету переможцями конкурсу також стали проекти: встановлення поряд з мостом через річку Утка пам`ятного  знаку “Вільний вогонь” на честь подій Революції Гідності, проведення фестивалю “Мистецтво на руїнах”, виготовлення інформаційного буклету «Туристична Славутчина» та ремонт приміщення для заснування Культурно-просвітницького центру «Крила».

У Славутському районі облаштують туристичний маршрут на території заказника місцевого значення «Голубе озеро», проведуть ремонт та облаштування класів хімії та біології, а також класу для першачків в Старокривинському НВК. Для НВК села Губельці закуплять відеопроектор, а для Крупецького НВК – обладнання для актової зали та облаштують ігрову кімнату в ДНЗ. У соціально-побутовому комплексі села Миньківці облаштують інфрачервону сауну.

У Ганнополі та Ганнопільській ОТГ за кошти Третього конкурсу мікрогрантів «Інституту солідарності громад Романа Мацоли» відремонтують автобусні зупинки, видадуть книгу про історію рідного краю «Святе джерело моєї душі», створять міні-метеостанції «Ганнопіль – метео» та придбають музичні інструменти для колективу художньої самодіяльості. У селі Киликиїв в НВК створять кімнату психологічного розвантаження та релаксації, а також придбають новий інвентар у спортивний зал. Дві криниці загального користування в центрі села та на території НВК облаштують у селі Малий Скнит.

В Берездівській ОТГ за результатами конкурсу мікрогрантів цього року облаштують зону відпочинку для дітей в центрі села Берездів, «Кімнату здоров’я» в Берездівському терцентрі, а у селі Великий Правутин проведуть реконструкцію пам’ятника загиблим односельчанам в роки Другої Світової Війни.

Зазначу, цього року, Третій конкурс мікрогрантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» проводила в рамках «Програми розвитку громад» у співпраці з ГО «Фонду сталого розвитку «Стара Волинь» Протягом двох місяців кращі тренери навчали понад півтисячі ініціативних мешканців регіону писати грантові проекти, правильно оцінювати ресурси своєї громади та розумно планувати вирішення нагальних проблем.

В рамках конкурсу у Полонному, Шепетівці, Славуті, Ганнополі та Грицеві відбулося 25 тренінгів. На втілення у життя найкращих проектів, створених в рамках цього навчання, «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» передбачив 1 000 000 гривень. 

Визначав переможців – спеціальний грантовий комітет. До його складу увійшли самі учасники конкурсу-керівники проектів, які разом зі своєю командою відвідали тренінги зі сталого розвитку громад та написали власний проект. Вибирали кращі проекти враховуючи їх актуальність, унікальність, цінність для громади та користь для максимальної кількості мешканців регіону.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини